10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Мануальна терапія

лікування кістково-м'язевої системи, внутрішніх органів, за допомогою дії рук.

Мануальну терапію виконуємо дорослим і дітям  Мануальна терапія для немовлят (до 1 року); Мануальна терапія для дітей ( від 1 року – 10 років); Мануальна терапія для підлітків (від 10 років – 16 років); Мануальна терапія для дорослих ( 17 років+)

Мануальна терапія позбавлення болю, відновлення після травм, корекція постави

45-60+хв.  Обов'язково: після травм при протрузії при килі (грижі) при болях будь-якого походження Захворюваннях суглобів
Рекомендуємо перед сеансом пройти обстеження у фізіотерапевта.

Заняття з фізичним терапевтом

Травмувались, болить спина чи інша частина тіла? Є захворювання, яке потребує постійного нагляду спеціаліста з фізичної реабілітації, чи важко працюєте і відчуваєте, що ваша професія нанесла шкоду організму, тоді ми до ваших послуг. Ми розробляємо лікувальні та профілактичні програми для дорослих і дітей. Якось один клієнт нашого клубу сказав: "Якщо б мене заставляли тренуватись в дитинстві, моя спина не турбувала мене зараз."

Наше тіло адаптуєтся під стиль нашого життя. Ми не так багато рухаємось в дитинстві, як потребує наш організм –підтвердженням цього є медична статистика, що 80% дітей старших класів, мають ознаки порушення постави. В дорослому віці боротись з цими порушеннями складніше, оскільки вони мають негативний вплив на функціональному рівні. Кила (грижа), протрузія чи, популярний, остеохондроз виникають частіше в тих, хто вже мав порушення в дитинстві. "Тренуватись правильно –розвиватись правильно''. 
Одна з причин порушення постави - це асиметричні види спорту, тут, слід уточнити, що ми не проти цих видів, але рекомендуємо бути обачними при виборі спорту, особливо, якщо дитина починає займатись в період стрімкого росту. Заняття з фізіотерапевтом допоможуть покращити спортивні результати і уникнути порушення, якщо ваша дитина займаєтся тенісом, фехтуванням, боксом, або іншими бойовими мистецтвами де використовується одностороння стійка. Часто причиною порушення постави є їзда на самокаті, або скейтборді, через те, що одна нога залишається на борді а іншою дитина стараєтся дотягнутись і відштовхнутись м'язи працюють несиметрично і розвиваються по різному. Для дорослих розробляємо реабілітаційні і профілактичні програми, або Healthy (оздоровчі). Реабілітаційні програми, допоможуть відновитись після травми і захворювання кістоково-м'язевої системи. Профілактичні, або Healthy програми призначенні для підтримки результатів після реабілітації, або для профілактики пофесійних захворювань.
Програми відновлення спини та шиї допоможуть при: порушенні постави, сколіозі, болі у спині, зміщенні хребців, радикуліті, міжхребцевій грижі (кила), люмбаго, спондильозі, остеохондрозі хребта, дорсалгії, міжхребцевій невралгії, травмі хребта та шиї, хворобі Бєхтєрєва.  

Фізична реабілітація 

 • shoulder

  Травмах плеча

  Артриті, артрозі, тендініті, тендовагініті, бурситі, плечелопатковому периартриті.

 • Травмах і захворюваннях ліктя

  Артриті, артрозі, епікондиліт, бурситі ліктьового суглобу, лікоть тенісиста.

 • Програми відновлення кульшового суглобу і стегна

  Артоз кульшового суглобу (коксартроз), перелом шийки стегнової кістки, дисплазія кульшових суглобів.

 • Програми відновлення колінного суглоба і гомілки при:

  Артриті, артрозі (гонартроз), бурситі колінного суглобу, хворобі Осгуда-Шляттера, остеохондропатіяї.

Програми відновлення для стоп і гомілкостопного суглобу. Для дітей програми при: плоскостопості, вальгусній і варусній деформації, спастичній стопі та інших порушень в розвитку стоп.
Дорослі програми реабілітації при: тендиніті або запаленні ахіллового сухожилля, бурсит великих пальців, мозолі, натоптиші, п'яткові пори, неврома, підошовний фасциїт.