10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Персональні заняття

З ФІЗИЧНИМ ТЕРАПЕВТОМ

Заняття з фізичним терапевтом

Травмувались, болить спина чи інша частина тіла? Є захворювання, яке потребує постійного нагляду спеціаліста з фізичної реабілітації, чи важко працюєте і відчуваєте, що ваша професія нанесла шкоду організму, тоді ми до ваших послуг. Ми розробляємо лікувальні та профілактичні програми для дорослих і дітей. Якось один клієнт нашого клубу сказав: "Якщо б мене заставляли тренуватись в дитинстві, моя спина не турбувала мене зараз."

Наше тіло адаптуєтся під стиль нашого життя. Ми не так багато рухаємось в дитинстві, як потребує наш організм –підтвердженням цього є медична статистика, що 80% дітей старших класів, мають ознаки порушення постави. В дорослому віці боротись з цими порушеннями складніше, оскільки вони мають негативний вплив на функціональному рівні. Кила (грижа), протрузія чи, популярний, остеохондроз виникають частіше в тих, хто вже мав порушення в дитинстві. "Тренуватись правильно –розвиватись правильно''. 
Одна з причин порушення постави - це асиметричні види спорту, тут, слід уточнити, що ми не проти цих видів, але рекомендуємо бути обачними при виборі спорту, особливо, якщо дитина починає займатись в період стрімкого росту. Заняття з фізіотерапевтом допоможуть покращити спортивні результати і уникнути порушення, якщо ваша дитина займаєтся тенісом, фехтуванням, боксом, або іншими бойовими мистецтвами де використовується одностороння стійка. Часто причиною порушення постави є їзда на самокаті, або скейтборді, через те, що одна нога залишається на борді а іншою дитина стараєтся дотягнутись і відштовхнутись м'язи працюють несиметрично і розвиваються по різному. Для дорослих розробляємо реабілітаційні і профілактичні програми, або Healthy (оздоровчі). Реабілітаційні програми, допоможуть відновитись після травми і захворювання кістоково-м'язевої системи. Профілактичні, або Healthy програми призначенні для підтримки результатів після реабілітації, або для профілактики пофесійних захворювань.
Програми відновлення спини та шиї допоможуть при: порушенні постави, сколіозі, болі у спині, зміщенні хребців, радикуліті, міжхребцевій грижі (кила), люмбаго, спондильозі, остеохондрозі хребта, дорсалгії, міжхребцевій невралгії, травмі хребта та шиї, хворобі Бєхтєрєва.  

Фізична реабілітація 

 • shoulder

  Травмах плеча

  Артриті, артрозі, тендініті, тендовагініті, бурситі, плечелопатковому периартриті.

 • Травмах і захворюваннях ліктя

  Артриті, артрозі, епікондиліт, бурситі ліктьового суглобу, лікоть тенісиста.

 • Програми відновлення кульшового суглобу і стегна

  Артоз кульшового суглобу (коксартроз), перелом шийки стегнової кістки, дисплазія кульшових суглобів.

 • Програми відновлення колінного суглоба і гомілки при:

  Артриті, артрозі (гонартроз), бурситі колінного суглобу, хворобі Осгуда-Шляттера, остеохондропатіяї.

Програми відновлення для стоп і гомілкостопного суглобу. Для дітей програми при: плоскостопості, вальгусній і варусній деформації, спастичній стопі та інших порушень в розвитку стоп.
Дорослі програми реабілітації при: тендиніті або запаленні ахіллового сухожилля, бурсит великих пальців, мозолі, натоптиші, п'яткові пори, неврома, підошовний фасциїт.

Щоб записатись на заняття до фізичного терапевта, заповніть форму.

Дякуємо за запис!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.