+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Індивідуальні заняття ЛФК з реабілітологом

Перенесені важкі хвороби, травми, болі в спині та скованість рухів часто провокують зниження фізичної активності. Багато пацієнтів та й лікарів вважають, що найкращим лікуванням у таких випадках є спокій. Але тривала іммобілізація лише ускладнює проблему. Повернутись скоріше у форму, запобігти ускладненням та новим захворюванням допомагає рух та лікувальна фізкультура. Ми складаємо програми фізреабілітації індивідуально. В нашому центрі кожен клієнт працює зі своїм власним фізичним терапевтом. Спеціаліст проводить діагностику, слідкує за станом організму під час занять, контролює результати. 

У чому їх особливість?

Лікувальна фізкультура - це перевірений часом спосіб реабілітації. Він застосовується ще з античних часів. Базується на спеціально підібраних фізичних вправах. М’язова активність покращує не лише стан опорно-рухового апарату. Вона позитивно впливає на роботу внутрішніх органів, нервової та ендокринної системи, імунітет.Вправи розділяють на загальнорозвиваючі та спеціальні. Перші впливають на весь організм, другі коригують певні порушення. Під час заняття вони чергуються.ЛФК має наступну дію:

  Тонізуючу.
  Фізичні вправи активізують центральну та периферичну нервову систему, виділення гормонів та біологічно-активних речовин. Після занять покращується настрій, підвищується працездатність, знімається втома.
  Трофічну.
  Покращується робота вегетативної нервової системи, кровообіг, стимулюються окисно-відновні та обмінні процеси в тканинах. До клітин надходить більше кисню та поживних речовин, пришвидшується їх регенерація. 
  Компенсаційну.
  Внаслідок хвороби деякі функції тіла порушуються. Але в нашому організмі приховані великі можливості компенсації. Лікувальна гімнастика допомагає укріпити м’язи і залучити їх до роботи, яку вони раніше не виконували. Активізуються парні органи, компенсуючи функції уражених ділянок. 
  Регуляторну.
  Після перенесеного захворювання порушення в органах можуть зберігатись довгий час. Фізичні вправи стимулюють м’язово-вісцеральні та нервово-вісцеральні зв’язки. Внаслідок цього нормалізується робота всіх систем організму.

Лікувальна фізкультура також використовується як метод профілактики хвороб. Вона корисна дітям, спортсменам, дорослим людям, що багато працюють. Загальний вплив на тіло та патогенетичні механізми розвитку хвороб роблять методику універсальною.
Дуже важливо підібрати комплекс вправ індивідуально, слідкувати за реакцією. Лише в такому випадку можна досягти бажаних результатів, адже організм кожного є особливим.

Ціни на індивідуальну реабілітацію

Щоб отримати доступ до цін, завантажте прайс

Кому потрібна індивідуальна реабілітація?

Індивідуальні програми з активної фізичної реабілітації допоможуть пришвидшити одужання і покращити стан хворих з багатьма патологіями. Лікувальна фізкультура назначається при:

  Дегенеративних захворюваннях хребта (остеохондрозі)
  Грижах та протрузіях дисків
  Болях у спині та суглобах
  Артритах, артрозах
  Гіпермобільності суглобів
  М’язовій атрофії
  Порушеннях постави (сколіозі, гіперлордозі, гіперкіфозі)
  Плоскостопості
  Серцево-судинній патології (гіпертонічній хворобі, стенокардії, в період відновлення після інфарктів, серцевій недостатності в стадії компенсації, аритміях)
  Легеневій патології (хронічних бронхітах, астмі, в період одужання після пневмонії)
  Цукровому діабеті та інших ендокринних патологіях
  Ожирінні
  Варикозному розширенні вен
  Парестезіях, онімінні кінцівок внаслідок защемлення нервів, порушення трофіки тканин
  Дитячому церебральному паралічі
  Після інсультів (вторинна реабілітація)
  В період відновлення після травм та операцій
  Після лікування онкологічних захворювань

Індивідуальні заняття з лікувальної фізкультури потрібні представникам деяких професій. Вони будуть корисні для офісних працівників, що більшу частину дня сидять на робочому місці. Також варто пройти курс реабілітації водіям, продавцям-консультантам, офіціантам, стоматологам, хірургам, вантажникам, будівельникам.

Заняття з фізичним терапевтом потрібне навіть спортсменам. Адже багато видів спорту є асиметричними, розвивають лише одну частину тіла. До таких дисциплін відноситься: бокс, теніс, бадмінтон, баскетбол, метання снарядів, їзда на самокаті, скейтборді.Особливу увагу слід приділити дітям та підліткам. За статистикою, біля 80% випускників шкіл мають порушення постави. Вже в старших класах багатьом необхідна індивідуальна лікувальна гімнастика у зв’язку зі сколіозом, гіперкіфозом чи гіперлордозом. Нерівномірний розвиток мускулатури провокує їзда на скейті, самокаті, тривале сидіння за партою і комп’ютерні ігри.

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зателефонуємо до Вас.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Які переваги дає ЛФК?

Якщо лікувальна фізкультура індивідуально підібрана, вона здатна вирішити багато проблем і має низку переваг.

Доведена ефективність

Активна фізична реабілітація використовується в провідних світових клініках. Вона має наукове обґрунтування та велику доказову базу. В багатьох країнах вартість курсів компенсується страховими компаніями, які оплачують лише методи лікування з доведеною ефективністю.

Швидкий результат

Вже після кількох індивідуальних занять покращується самопочуття, підвищується працездатність. Через 2-3 місяці стають помітні зміни постави, збільшується сила м’язів та рухливість в суглобах, вирішуються проблеми, які турбували вас роками.

Універсальність

Активна реабілітація застосовується як для лікування, так і для профілактики. Її можна починати вже в підгострому періоді хвороби і продовжувати до повного видужання. Метод підходить для будь-якого віку. Лікувальною фізкультурою можуть займатись діти від 3 років, молодь, літні люди.

Індивідуальний підхід

Велика кількість вправ та методик дозволяє підібрати свій персональний комплекс для кожного клієнта. При цьому враховується початковий рівень фізичної підготовки, загальний стан, особливості патології, ризики травм та захворювань у майбутньому.

Безпечність

Лікувальна фізкультура має невелику кількість протипоказань. Індивідуально підібрані вправи та навантаження, що виконуються під контролем досвідченого фахівця, не викликають побічних дій. 

Мотивація

Коли людина відчуває полегшення вже після перших занять, в неї з’являється бажання боротись зі своєю хворобою. Рух мотивує розширювати власні можливості, вести активний спосіб життя, досягати успіху.

Як ми працюємо

Запис

Ви телефонуєте в центр чи заповнюєте просту форму на сайті. Адміністратор відповідає на всі питання і вибирає зручний час візиту.

1
2
3
4
5
6
1

Запис

Перший візит

Індивідуальне планування

Проходження курсу

Активний скринінг

Завершення курсу

Як проводяться індивідуальні заняття з ЛФК в центрі Zarpa?

Курс активної реабілітації ми завжди починаємо з діагностики. Фізичний терапевт уважно вислуховує скарги, збирає анамнез життя та хвороби, проводить огляд та функціональні проби кістково-м’язової системи. При необхідності вивчає медичну карту і рекомендує пройти додаткові обстеження.

На перших заняттях ми продовжуємо функціональне тестування. Використовуються такі методики:

  FMS (функціональне обстеження руху).
  Дозволяє ідентифікувати асиметрію, що виникає внаслідок функціональних порушень. Використовує 7 базових моделей руху - глибоке присідання, переступання перешкод, випади, мобільність в плечах, піднімання ноги лежачи, віджимання від підлоги, ротацію в положенні на колінах.
  Y Balance Test (YBT).
  Методика дозволяє прогнозувати травми і знижувати їх ризик у майбутньому шляхом корекції кістково-м’язової системи.
  SFMA (вибіркове функціональне обстеження руху)
  Оцінка болю та рухових дисфункцій в конкретних частинах тіла.

Після проходження всіх діагностичних тестів фізичний терапевт індивідуально розробляє план занять. При цьому враховуються:

  Ціль реабілітації.
  Початковий рівень фізичної підготовки.
  Загальний стан організму.
  Особливості будови та порушень кістково-м’язової системи.
  Наявність супутніх патологій.
  Вік та стать клієнта.

Перше заняття завжди пробне. На ньому оцінюються можливості клієнта і коригується програма. Далі ми працюємо за індивідуальним планом. Поступово збільшуємо навантаження, кількість повторів, складність вправ. 

Головний акцент робиться на застосуванні під час занять власної м’язової сили. Але також використовуються додаткові засоби:

  Гантелі
  Гімнастичні палки
  Координаційна драбина
  Медболи і фітболи (м’ячі різного розміру)
  Бодібар (важка палка з м’яким покриттям)
  TRX (підвісні петлі)
  ТRX-RIP
  Лавка для екстензії
  Профілактор Євмінова
  Роли для міофасціального релізу
  Еспандери
  Фітнес-стрічки
  Інвентар для боксу
  Манжети з обтяженням від 0,5 кг до 2 кг
  Балансири (нестабільні платформи для тренування рівноваги)
  Блоковий багатофункціональний тренажер

Заняття триває до 60 хвилин. Воно складається з трьох етапів:

  Підготовчого (10-20% часу)
  Основного (50-70%)
  Заключного (10-20%)

Під час заняття фізичний терапевт слідкує за загальним станом, контролює частоту дихання та пульсу. В залежності від цих параметрів змінюється інтенсивність навантаження. Дуже важливо, щоб клієнти самостійно та охоче виконували всі вправи, при цьому не працювали понад свої сили.
Реальні результати ви можете спостерігати через 3 місяці. Ще через пів року ми проведемо повне обстеження, щоб визначити необхідність повторних чи нових програм реабілітації. Скринінг проводиться протягом всього курсу, щоб правильно додавати чи зменшувати навантаження, змінювати комплекс вправ.

Де знайти індивідуальну реабілітацію у Львові?

Розробка програм індивідуальної фізреабілітації - це складне завдання. Справитись з ним може лише досвідчений фахівець. Реабілітологи нашого центру вже декілька років складають і проводять заняття з лікувальної фізкультури. Вони мають профільну освіту і постійно проходять навчання. Клієнти залишають багато позитивних відгуків про їх роботу.Замовити послугу просто. Ви заповнюєте форму на сайті або телефонуєте адміністратору. Ціни в нас помірні, вартість залежить від кількості занять.

Найчастіше говорять, що мотивації вистачає ненадовго. Але те ж саме відбувається і з освіжаючим душем, тому і рекомендують його приймати щодня.

Зіг Зіглар

Image placeholder

Щоб записатись на заняття чи огляд до фізичного терапевта, заповніть форму.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.