+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Обмеження руху в суглобах, болі в спині, попереку, шиї знижують працездатність. Такі стани не лише порушують самопочуття, вони впливають на роботу цілого організму, провокують хвороби внутрішніх органів. Якщо у вас з’явились подібні симптоми, не варто відкладати візит до лікаря чи фізичного терапевта. Вирішити проблему допоможе курс мануальної терапії. Вже після 1-2 сеансів стан значно покращиться, зникне біль, ви будете вільно рухатись. Довіряти своє тіло слід лише професіоналам. Тоді маніпуляції не викличуть ускладнень. В центрі Zarpa є дійсно якісна мануальна терапія у Львові. Всі наші фахівці пройшли спеціальне навчання і володіють багатьма сучасними техніками.

У чому особливість процедури?

Мануальна терапія - це система ручних маніпуляцій, які сприяють відновленню руху в суглобах, знімають блоки, м’язові спазми, біль, розслаблюють мускулатуру, покращують кровообіг. Методику ще називають функціональним масажем.

Вона поєднує в собі багато прийомів:

  Мобілізацію
  Маніпуляцію
  Постізометричну та постреципторну релаксацію
  Рефлексотерапію

Від звичайного масажу мануальна терапія відрізняється глибиною впливу. Під час маніпуляції використовується пасивна та пасивно-активна гімнастика, залучена не лише шкіра та м’язи, а й глибокі фасції, зв’язки, сухожилля та суглоби.

Ціни на мануальну терапію

Щоб отримати доступ до цін на мануальну терапію, завантажте прайс.

Що входить в послугу?

Техніка мануальної терапії завжди підбирається індивідуально. Все залежить від проблеми, з якою приходить клієнт. Найчастіше, це обмеження рухів в суглобах, хребті та біль. Лікування завжди починається з детальної діагностики. Потрібно встановити причину дискомфорту і обмеження рухливості. Наступний крок - це зняття болю та набряків.

Для досягнення цілі використовують такі прийоми:

  Постізометричну релаксацію. Після короткого ізометричного напруження м’яз пасивно розтягують. Завдяки цьому знімається гіпертонус, який є однією з основних причин болю.
  Постреципропну релаксацію. Розтягуються не тільки м’язи, а й зв’язки, шкіра, фасції.
  Рефлексотерапію. Вона передбачає точковий вплив на певні рецептори. Це веде до блокування болю на рівні центральної нервової системи. Метод корисний для усунення больових відчуттів з боку внутрішніх органів.

Хороші результати дає техніка Маллігана. Вона передбачає мобілізацію суглоба в русі. Фізичний терапевт знаходить таке положення, в якому відсутній біль. Після цього знімаються блоки й неприємні відчуття.

Для відновлення амплітуди рухів використовують метод суглобової гри (Joint Play) або пружинування. За допомогою витяжки та ковзаючих рухів усувається гіпомобільність та обмеження рухливості.

Найкращого ефекту вдається досягти при поєднанні різних технік. Після зняття болю та відновлення мобільності в суглобах покращується кровопостачання. Це веде до зникнення набряків, нормалізації трофіки тканин, сповільнення дегенеративних процесів. 

Техніка Маллігана

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зателефонуємо до Вас!

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Кому потрібна мануальна терапія?

На прийом до мануального терапевта варто йти при:

  Болі в спині (попереку, грудному відділі, шиї)
  Болі голови, зв’язаному з порушеннями в шийному відділі хребта
  Артрозах та артиртах
  Після ендопротезування
  Дегенеративних процесах в хребті (остеохондрозі)
  Грижах та протрузіях дисків
  Після травм (забоїв м'яких тканин, вивихів, розтягненні м’язів та зв’язок)
  Радикулітах
  Гіпо- та гіпермобільності суглобів
  Контрактурах
  Деяких захворюваннях внутрішніх органів

Процедура буде корисною для спортсменів. Вона дозволяє швидко відновитись після змагань і важких тренувань, покращити мобільність і досягти вищих результатів.
Мануальна терапія - це один із способів реабілітації після хірургічних втручань. Вона також допомагає підготувати пацієнтів до операцій на хребті та суглобах.

Чим корисна мануальна терапія?

Методику довгий час вважали частиною народної медицини. Але в 1990 році вона була визнана ВОЗ через низку переваг.

Обгрунтованість

Всі техніки мануальної терапії, які використовують в спеціалізованих реабілітаційних центрах, мають наукове обгрунтування. Вони базуються на сучасних знаннях про анатомію, фізіологію людини, враховуються особливості біомеханіки. 

Доказана ефективність

Численні дослідження показали, що різні мануальні техніки значно покращують стан пацієнтів. Без медикаментів та інвазивних процедур знімається біль, покращується мобільність суглобів, зменшується запалення і припиняються дегенеративні процеси.

Безпечність

Професійна мануальна терапія має набагато менше побічних ефектів, ніж медикаментозне чи хірургічне лікування. Методику можна застосовувати у дорослих будь-якого віку. Деякі елементи дозволені для використання у дітей та новонароджених немовлят.

Швидкість дії

Вже після 1-2 сеансів стан покращується. Зникає біль, збільшується амплітуда рухів у суглобах. Ви зможете сидіти і стояти без неприємних відчуттів, нормально працювати.

Комфорт

Правильно проведена маніпуляція не повинна викликати болю чи інших неприємних відчуттів. Досвідчений фізичний терапевт завжди старається знайти контакт з клієнтом. Адже зворотний зв’язок з ним дозволить швидко і правильно досягнути результату.

Доступність

Процедура коштує недорого. Після декількох сеансів ви перестанете витрачати гроші на знеболюючі препарати і уникнете високовартісних операцій.

Як ми працюємо?

Запис

Ви заповнюєте форму чи телефонуєте в наш центр. Адміністратор визначає час візиту, озвучує орієнтовну вартість послуги.

1
2
3
4
5
1

Запис

Перший візит

Перший сеанс

Наступні сеанси

Завершення курсу

Мануальна терапія в центрі Zarpa

Всі спеціалісти нашого центру мають профільну освіту з фізичної терапії.. Вони пройшли багато доступних в Україні тренінгів та навчальних курсів з окремих методик мануальної терапії. Ми застосовуємо такі техніки:

  Маллігана
  Суглобову гру (Joint Play) або пружинування 
  Міофасціальний мануальний масаж
  Постізометричну та постреципрокну релаксацію
  Рефлексотерапію
  Стрейчінг (розтяги м’язів)

Як допоміжні засоби ми використовуємо спеціальні стрічки і ремені для фіксації, профілактор Євмінова.

Процедури в нас починаються лише після детальної діагностики. Фізичний терапевт враховує висновки і рекомендації лікарів, результати додаткових обстежень (КТ, МРТ, рентген). 

На першому візиті реабілітолог збирає детальний анамнез, розпитує, що турбує клієнта і коли виникла проблема. Особлива увага приділяється професії, способу життя, різноманітним шкідливим впливам.

Після цього проводиться огляд всього тіла, визначається асиметрія, стан м’язів та суглобів, болючість в різних точках, обмеження рухів. Контрольні діагностичні тести також проводяться в процесі самого лікування. 

Після огляду визначається вид процедури. При необхідності фізичний терапевт змінює техніку, щоб досягти найкращого результату. 

Мануальна терапія в нас завжди проводиться в комплексі з іншими методами реабілітації. Ми рекомендуємо класичний чи лікувальний масаж, кінезіотейпінг. Обов’язкова складова програми - активна гімнастика (набір вправ завжди підбирається індивідуально). Курси тривають стільки, скільки потрібно кожному конкретному клієнту для вирішення його проблеми.

Як записатись на прийом мануального терапевта у Львові?

Останнім часом сам термін “мануальна терапія” набув трохи негативного значення. Послугу часто надають люди, які не мають навіть базової медичної освіти. Відповідно, процедура не приносить результату, і навіть погіршує ситуацію.
В нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які займаються реабілітацією вже багато років і досконало володіють мануальними техніками. Їх робота має багато позитивних відгуків. Щоб записатись на прийом, достатньо заповнити форму на сайті. Адміністратор зв’яжеться з вами і розповість про всі деталі лікування у мануального терапевта. Ви також можете зателефонувати нам, зразу отримати відповіді на всі питання і визначити час візиту.

Мануальна терапія

Записатись на мануальну терапію

Дякуємо за реєстрацію!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.