+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Ви помічали кольорові стрічки на спортсменах, що беруть участь у різноманітних міжнародних змаганнях? Вони називаються кінезіотейпами і вперше були використані японцями у 1988 році на Олімпіаді в Сеулі. Зараз методика широко застосовується в програмах реабілітації для зняття болю, набряків і швидкого відновлення. Професійне кінезіотейпування у Львові вже доступне. Фізичні терапевти нашого центру мають хороші навички його застосування. Стрічки будуть корисні не лише спортсменам. Вони вже давно стали частиною лікування побутових травм, дегенеративних захворювань хребта, сколіозу, невралгій. Тейпи застосовуються в гінекології, педіатрії, допомагають швидше відновитися після операцій.

У чому суть кінезіотейпінгу?

Кінезіологічний тейпінг був винайдений в 1973 році японським лікарем Кензо Касі. Спершу його почали використовувати професійні спортсмени. Але згодом межі та можливості методики значно розширились. В чому полягає тейпування?Головний інструмент - це стрічка з еластичними волокнами на бавовняній основі. Вона має пористу дихаючу структуру. Нижня частина покрита спеціальним клеєм. Він наноситься звивистими лініями, що нагадують малюнок шкіри чи відбитки пальців. Активізується клей при розігріванні до температури тіла. Стрічка розтягується на 120-190% від своєї початкової довжини. Вона зберігається на тілі 5-14 діб. З нею можна приймати душ, плавати в басейні. Тейп не сковує рухів і майже не відчувається. Адже його структура майже повністю повторює еластичні властивості шкіри.

Тейпи випускають в рулонах, довжиною 5 м. Перед нанесенням їх розрізають, заокруглюючи кінці. Стрічці при потребі надають різні форми (переважно латинських літер):

  Пряма (І) - для зняття болю та набряків;
  Y - нормалізація тонусу м’язів, зняття запалення при міозиті чи травмі;
  Х - для м’язів, що постійно змінюють свою конфігурацію під час руху;
  Лімфа-тейп (“павук”, “локшина”) - покращує лімфообіг та знімає набряки.

Кінезіотейпи наклеюють вздовж м’язів та шляхів відтоку лімфи. Кінці закріплюють без натягу, дещо нижче і вище від місця прикріплення сухожиль до кістки. Потім розтягують решта стрічки на потрібну довжину і міцно притуляють до шкіри. Через деякий час клей активізується і починає діяти.

Ціни на тейпування

Щоб отримати доступ до цін на кінезіотейпінг, завантажте прайс.

Ефект від кінезіотейпінгу!

Після наклеювання стрічки шкіра дещо піднімається, збільшується простір між її нижнім шаром і підлеглими структурами, зменшується тиск на тканини і больові рецептори. Завдяки цьому покращується відтік лімфи, знімається набряк, полегшується біль. Ефект посилюється при рухах. Другий принцип дії - подразнення механорецепторів на шкірі. Вони посилають сигнали до головного мозку і блокують біль. Це нагадує тертя, за допомогою якого ми знімаємо неприємні відчуття після удару.Внаслідок подразнення та відтягування шкіри активується кровообіг, покращується трофіка, знімається запалення. До місця наклеювання тейпу починають мігрувати фібробласти, які продукують колаген. Це сприяє швидкому та правильному (без рубцювання) відновленню тканин.Дія кінезіотейпінгу поширюється на шкіру, підшкірну клітковину, м’язи, фасції та зв'язки.

Завдяки процедурі можна досягти таких результатів:

  Зняти запалення
  Зменшити набряки 
  Зняти компресію м’яких тканин та суглобів
  Позбутись болю
  Відновити нормальний тонус мускулатури
  Стабілізувати суглоби і покращити їх рухомість
  Збільшити амплітуду рухів
  Покращити координацію
  Пришвидшити синтез колагену 
  Забезпечити ефективне відновлення після травм
  Запобігти утворенню шрамів та контрактур

Деякі спеціалісти стверджують, що тейпи можуть замінити гіпс при переломах без зміщення. Вони зручні та ефективні, є хорошою альтернативою еластичних бинтів при розтягненні зв'язок та інших проблемах.Під час тренування спортсменів тейпи попереджають біль від перенапруження, сприяють швидкому виведенню молочної кислоти, гармонізують роботу всієї кістково-м’язової системи. Вони підтримують суглоби в правильному анатомічному положенні, попереджують травми.

Тейпування марафонців

Марафон Нова пошта, New Run 2019 рік

Які переваги дає кінезіотейпування?

Методика тейпування набула популярності у всьому світі. Вона має багато переваг.

Комплексна дія

Тейпи діють одночасно на шкіру, м’язи, фасції та зв’язки. Вони знімають біль та набряки, запалення і напругу мускулатури, стимулюють відтік лімфи, кровообіг, пришвидшують регенерацію тканин.

Універсальність

Методика застосовується в різних напрямках медицини. Зараз її використовують спортивні лікарі та тренери, ортопеди, неврологи, педіатри, гінекологи. Кінезіотейпінг допомагає відновитись після операцій, травм та надмірних фізичних навантажень.

Безпечність

При кінезіотейпуванні не використовуються жодні медикаменти та хімічні речовини. Методика базується виключно на механічній дії стрічок. Вона має мінімум протипоказів і побічних дій.

Швидкість процедури

Стрічка наноситься на тіло за декілька хвилин. Після цього її можна не знімати протягом 1-2 тижнів. При невеликих травмах достатньо одного курсу лікування.

Зручність

Тейпи можуть створювати легкий дискомфорт лише в перші години. Потім ви звикаєте до них, вільно рухаєтесь і практично не відчуваєте на своєму тілі. Зі стрічкою можна плавати, приймати душ, займатись в спортивному залі.

Косметичний ефект

Кінезіотейпи успішно застосовують в косметології, для розгладження зморшок. Лімфодренажний ефект допомагає позбутися набряків на обличчі, для покращення ефекту від різноманітних косметичних процедур.

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зателефонуємо до вас.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Як ми працюємо

Запис

Ви телефонуєте нам чи записуєтесь через форму на сайті. Адміністратор вибирає зручний для вас час візиту.

1
2
3
4
1

Запис

Діагностика

Тейпування

Завершення

Професійне тейпування в центрі Zarpa

В нашому центрі працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання з кінезіотейпування. Завдяки профільній освіті вони добре розуміють особливості фізіології організму людини та знають всі нюанси анатомії.
Ми використовуємо високоякісні стрічки американського виробництва Roсk Tape. Вони не подразнюють шкіру, не провокують алергії. Після наклеювання не викликають дискомфорту і можуть триматись до двох тижнів.
Методика частково чи повністю вирішує багато проблем, які пов’язані з різними напрямками медицини.

В ортопедії:

  Зменшення проявів сколіозу, гіперлордозу та гіперкіфозу
  Лікування запалень суглобів та зв'язок
  Лікування запалення ахіллового сухожилля
  Виправлення варусного викривлення гомілки у дітей
  Корекція деформацій стоп
  Корекція деформацій грудної клітки

В сфері спортивної медицини:

  Реабілітація після спортивних травм
  Зняття болю в суглобах та м’язах після тренувань
  Зменшення набряку та запалення після забоїв м’яких тканин
  Корекція при розтягненні зв’язок
  Відновлення амплітуди рухів
  Профілактика травм
  Підвищення ефективності тренувань

В неврології:

  Лікування м’язово-фасціального больового синдрому
  Зняття болю при защемлені нервів через грижі та протрузії дисків

В гінекології:

  Відновлення лімфообігу у верхніх кінцівках після мастектомії
  Зменшення больового синдрому при альгодисменореї
  Підтримка м’язів спини та пресу, зменшення набряків в останньому триместрі вагітності
  Реабілітація та корекція фігури після пологів

 В педіатрії:

  Корекція постави
  Покращення моторики у дітей та немовлят

Кінезіотейпування використовується в комплексі з іншими методами реабілітації - масажем, активною фізичною терапією. Після детальної діагностики і визначення проблеми, ми розробляємо індивідуальну програму для кожного клієнта.

Де знайти якісне тейпування у Львові?

Існує хибна думка, що достатньо купити в аптеці кінезіологічні тейпи та наклеїти їх самостійно. Але в такому випадку вони принесуть мало користі. Щоб стрічка дійсно подіяла, потрібно кріпити її правильно. А це може зробити лише фахівець, який добре знає анатомію і володіє самою методикою.
Фізичні терапевти нашого центру займаються кінезіотейпінгом вже декілька років. Ми використовуємо якісні сертифіковані стрічки. Ціна процедури не надто висока. Тому не варто економити, купувати тейпи невідомих виробників і неправильно їх клеїти. Якщо ви хочете одержати результат, звертайтесь до професіоналів. Для цього потрібно лише заповнити форму на сторінці чи зателефонувати до нас.

Image placeholder

Запис на прийом

Якщо вам потрібна консультація, заповніть форму і ми зателефонуємо протягом робочого дня

Дякуємо за інтерес!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.