+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Програма “Здорова стопа”

Ваш малюк підріс, почав ходити і бігати. Саме в цей час інтенсивно формується стопа. Якщо процес піде неправильно, вона почне деформуватись. В старшому віці проблема буде посилюватись і провокувати нові порушення - сутулість, сколіоз, викривлення грудної клітки. Саме тому профілактика плоскостопості у дітей дошкільно віку є такою важливою. В нашому реабілітаційному центрі розроблена спеціальна програма “Здорова стопа”. Вона допоможе малюкам гармонійно розвиватись і уникнути небезпечних патологій.

У чому суть програми?

Найбільш поширеною деформацією стопи є плоскостопість. При цій патології склепіння стає плоским, що веде до неправильного розподілу навантаження. Розрізняють поперечну та повздовжну плоскостопість. В першому випадку сплощується поперечне склепіння, в другому - поздовжнє.

Дещо рідше зустрічається вальгусне та варусне викривлення. При вальгусі стопа відхиляється назовні, ноги сходяться в колінах. Варус ще називають клишоногістю. Ступня в такому випадку повернена до середини, нижні кінцівки мають округлу О-подібну форму.

Причини деформацій до кінця не вивчені. Але більшість вчених вважають, що проблема не в скелеті, а в стані м'язів та зв’язок стопи. Саме тому наша програма направлена на їх зміцнення.

За допомогою спеціальної гімнастики ми розвиваємо мускулатуру та моторику стопи. Вправи виконуються в положенні лежачи, сидячи та стоячи. Діти ходять по нерівних поверхнях, щоб стимулювати рецептори на підошвах. Для формування дрібної моторики пальців хапають та піднімають ногами різні предмети.
Комплекс “Здорова стопа” включає також вправи для укріплення м’язів спини, верхніх та нижніх кінцівок, розвитку координації. Адже міцний м’язовий корсет у майбутньому попередить порушення постави.

Тренування складаються з трьох частин:

  Розминка. Включає вправи на розвиток стопи та спритності рухів, проходить в ігровій формі.
  Основна. Тренуємо спину та прес.
  Заминка. Розтяги та рухливі ігри.

Під час занять використовуються допоміжні засоби - похилі дошки, рельєфні килимки, м’ячі, дрібні камінці, тренажери “їжачки”.
Ми рекомендуємо займатись профілактикою з віку 3-4 років. Саме в цей час інтенсивно формується стопа і виникають її деформації. Паралельно потрібно проводити діагностику, щоб виявити порушення на ранніх стадіях. Лише в таких випадках можлива ефективна корекція.

Ціни на заняття''Здорова стопа'' 

Разово для одної дитини

120 грн.

Тривалість 60 хв.

На 8 занять

760 грн.

Разово 120 грн. 95 грн.

На 12 занять

1020 грн.

Разово 120 грн. 85 грн.

На 24 заняття

1800 грн.

Разово 120 грн. 75 грн.

На 16 занять

988 грн.

Разово 240 грн. 123 грн

На 24 заняття

1326 грн.

Разово 240 грн. 110 грн.

Ефект від курсу здорової стопи

Навантаження на стопу надзвичайно велике. Адже вона приймає на себе тиск всієї ваги людського тіла. Якщо м’язи і зв’язки слабкі, вони не зможуть утримувати кістки та суглоби в нормальному положенні. В результаті виникають деформації.
Викривлення стопи впливає на всі інші частини тіла. Змінюється конфігурація колінних та кульшових суглобів, збільшується навантаження на хребет. В результаті деформуються кінцівки, виникає сутулість, сколіоз. Також збільшується ризик травми - розтягнення зв’язок та переломів ніг.
Профілактичний комплекс вправ “Здорова стопа” попереджає багато проблем опорно-рухового апарату. Він укріплює м’язи дитини, допомагає їй гармонійно розвиватись. 

Основні ефекти програми:

  Правильне формування стопи
  Зміцнення м’язів і зв’язок нижніх та верхніх кінцівок
  Формування міцного м’язового корсету спини
  Вдосконалення координації рухів
  Покращення роботи внутрішніх органів
  Зміцнення імунітету

Цікаві та веселі заняття покращують настрій дитини. Вона має можливість протягом години бігати, стрибати, брати участь в іграх та змаганнях, спілкуватись з однолітками. Фізичні терапевти знаходять контакт з кожним маленьким клієнтом, тому дошкільнята охоче відвідують наш центр.

Потрібна консультація?

Заповніть форму і ми зателефонуємо до Вас.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Чим корисна профілактика плоскостопості?

Рання профілактика деформацій стопи має багато переваг. Адже коли проблема виникає, виправити її дуже важко. Спробуємо коротко про них розказати.

Правильне формування тіла

Фізичні вправи допомагають дитині рости. ЇЇ кістково-м’язова система та внутрішні органи формуються правильно. В старшому віці це дозволить уникнути багатьох хвороб.

Попередження порушень постави

Деформована стопа провокує порушення всієї постави. Профілактика плоскостопості - це також попередження сколіозу, сутулості, гіперлордозу і навіть дегенеративних захворювань хребта у дорослих.

Гармонійний розвиток

Ще древні філософи говорили, що людина досягає гармонії, коли має здорове тіло, інтелект і високу духовність. Після проходження нашої програми дитина не лише стане спритною і сильною фізично. Ми формуємо у правильні звички та смак до здорового способу життя, цікаві ігри розвивають логіку і готують дошкільнят до навчання.

Зміцнення імунітету

Заняття фізкультурою загартовують дитину і зміцнюють імунну систему. Ми давно спостерігаємо, що учасники програми “Здорова стопа” менше хворіють і легше переносять простуди.

Як ми працюємо?

Крок 1

 Ви заповнюєте форму на нашому сайті чи телефонуєте. Адміністратор назначає вам час візиту.

1
2
3
4
1

Крок 1

Крок 2

Крок 3

Крок 4

Як долучитися до програми “Здорова стопа” у Львові?

Комплекс вправ “Здорова стопа” розроблений фахівцями центру Zarpa. Деякі елементи вже почали використовуватись на фізичних заняттях у дошкільних закладах і школах Львова. Але повністю пройти програму ви можете лише в нас.Заповніть форму, яку ви знайдете нижче на сторінці і з вами зв’яжеться адміністратор. Ви зможете задати йому будь-які питання і узгодити час візиту. Заняття проходять у великих світлих залах, з новим обладнанням, під керівництвом досвідчених спеціалістів. Тривалість одного тренування - 50 хвилин.

Послуги, які вас можуть зацікавити

Масаж дитячий

Діагностика опорно-рухового апарату

Для дорослих і дітей

Illustration

Масаж дитячий

Лікувальний і профілактичний

Illustration

Масаж для немовлят

від 2х місяців

Foot

Записатись на заняття

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.