+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Програма “Здорова постава”

Дослідження виявили, що близько 80% випускників шкіл мають порушення постави. Вони виникають через постійне сидіння за партою, письмовим столом вдома, малорухливий спосіб життя. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина потрапила у 20% здорових школярів, варто займатися профілактикою вже з перших днів навчання. Ми пропонуємо комплексні вправи для виправлення постави, що одержали підтримку Львівського Управління освіти. Деякі елементи програми навіть впроваджені в школах. 

Для чого ця програма?

Запобігти захворюванням завжди легше, ніж лікувати, і це прописна істина. Програма “Здорова постава” направлена на профілактику дитячих патологій кістково-м’язової системи - сколіозу, сутулості, деформацій грудної клітки, плоскостопості. Основна її ціль - зміцнити всі м’язи тіла.
Курс розрахований на дітей 6-17 років. Заняття проводяться в невеликих групах. Перед початком рекомендується пройти діагностику. Фізичний терапевт визначає тип постави (всього їх п’ять) і виключає порушення опорно-рухового апарату. Якщо вони виявляються, дитину направляють на індивідуальну корекцію. Адже в такій ситуації потрібне вже виправлення постави (хребта чи стопи).
Програма включає біля 260 вправ, розроблених для кожної групи м’язів та організму в цілому. Вони постійно змінюються, тому тренування виходять цікавими та насиченими. Ми поєднали елементи фітнесу, пілатесу, йоги, стретчингу. Все це подається в ігровій формі. 

Заняття триває близько години і складається з трьох частин:

  Розминка. Готує мускулатуру до навантажень.
  Основна частина. Зміцнення спини та організму в цілому, корекція руху.
  Заключна частина. Серія розтягів та вправ для стопи.

Навіть під час групових тренувань ми враховуємо індивідуальні особливості дитини та її спосіб життя. Наприклад, деякі вправи попереджають асиметрію, що може виникнути після занять певними видами спорту, катання на самокаті чи скейтборді. Фізичний терапевт на заняттях приділяє увагу кожній дитині, підказує, як правильно виконувати завдання, коригує методики.

Ціни на заняття''Здорова постава'' 

Завантажте прайс, щоб отримати доступ до актуальних цін

Ефект здорової спини від курсу

Фізичні вправи допомагають створити міцний м’язовий корсет, який буде слугувати надійною підтримкою для хребта. Це попередить сколіоз, сутулість, дегенеративні процеси в міжхребцевих дисках у майбутньому.
Комплекс “Здорова постава” попереджає не лише хвороби опорно-рухового апарату. Стан м’язів та скелету впливає на роботу внутрішніх органів. Після регулярних тренувань нормально розвиваються серце та легені, працює травна та ендокринна система.
Ми вчимо дітей правильно користуватись своїм тілом. Адже багато травм і патологій пов’язані з помилками під час руху, невірними позами при сидінні чи стоянні. Фізична активність покращує настрій, підвищує працездатність та успішність в школі.
Програма стимулює вести здоровий спосіб життя. Багато шкідливих звичок, стереотипи неправильного харчування з’являються в підлітковому віці. Відвідування центру та спілкування з нашими спеціалістами допомагає уникнути цих проблем. Дитина гармонійно розвивається, цікаво проводить час і вчиться дбати про своє здоров’я.

Які переваги має профілактика порушень постави?

Попередження хвороб кісток і м’язів

Програма попереджає викривлення хребта і стопи, деформації грудної клітки. У дітей правильно розвивається мускулатура, виробляється здоровий стереотип руху.

Попередження інфекцій

Регулярні тренування укріплюють імунітет. Діти рідше простуджуються, і навіть у випадку хвороби переносять її легше. Ускладнення та хронічні інфекції трапляються вкрай рідко.

Нормалізація ваги тіла

Не секрет, що сучасні діти часто страждають ожирінням. Найкращий спосіб попередження цієї проблеми - адекватні фізичні навантаження. “Здорова постава” допомагає легко і без стресу підтримувати нормальну масу тіла. 

Гармонійний розвиток

Фізична активність впливає на розвиток всіх органів та систем. Вона формує у дитини правильне відношення до життя, мотивує ставити перед собою цілі і досягати мети, працювати над собою.

Красива фігура

У дітей та підлітків формується сильне, симетричне та красиве тіло. В дорослому віці це додасть їм впевненості в собі, буде сприяти особистому успіху. 

Як все починалось?

Програма ''Здорова постава''

2014 році ми розробили програму ''Здорова постава'', яку на громадських засадах впроваджували у школи міста Львова. Зараз 2020 року проект набув популярності і з ініціативи Управління Освіти м. Львова та центру фізичної терапії Zarpa заняття за програмою ''Здорова постава'' є у 60 школах міста.

Профілактика стає доступнішою.

Телебачення про проект ''Здорова постава''

Еспресо

5 Канал

ZAXID NET

Як ми працюємо?

Запис на візит

 Заповніть форму на сайті чи зателефонуйте до нас. Адміністратор узгодить час вашого відвідування центру.

1
2
3
4
1

Запис на візит

Знайомство

Розробка програми занять

Проходження курсу

«Одна людина не може робити
правильні речі в одній частині свого життя, якщо в іншій у цей час робить неправильні.Життя-це єдине неподільне ціле»

Ганді

Де проводиться корекція постави у Львові?

Вас цікавлять не лише успіхи дитини в школі, але й профілактика сколіозу чи інших порушень постави? Хочете, щоб вона розвивалась гармонійно, фізично та інтелектуально? Значить ви на правильному шляху. Реабілітаційний центр Zarpa пропонує унікальну програму, розроблену нашими фахівцями. Вона допоможе попередити багато проблем кістково-м'язової системи у школярів. Дітям дошкільного віку ми пропонуємо схожий комплекс “Здорова стопа”. Щоб записатись на заняття достатньо заповнити форму на сайті. Адміністратор зв’яжеться з вами і розповість про всі деталі.

Послуги, які вас можуть зацікавити

Масаж дитячий

Діагностика опорно-рухового апарату

Для дорослих і дітей

Illustration

Масаж дитячий

Лікувальний і профілактичний

Illustration

Масаж для немовлят

від 2х місяців

Здорова постава

Записатись на заняття

Заповніть форму, щоб забронювати місце в групі

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.