+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Я Захар Козій, головний фізичний терапевт центру фізичної терапії Зарпа, спеціалізуюсь в напрямку педіатрії. Мій досвід роботи 11 років, працював з дітками у яких є неврологічні порушення та порушення опорно-рухового апарату, реабілітував передчасно народжених дітей.Основні мої клієнти - це немовлята та їхні батьки, тож я завжди продовжую навчатись і розвиватись аби ви не боялись довірити мені своє найцінніше.

Ми даруємо заняття або масаж з дитиною після проходження діагностики

У новонароджених найкраще розвинені тактильні відчуття. Через дотик вони одержують велику частину інформації про навколишній світ. Тому так важливо гладити, притуляти до себе маленьку дитину. Масаж в такому віці допомагає розвивати мозок, рефлекси, кістково-м’язову систему, стимулює емоції. Процедура також використовується в лікуванні деяких хвороб. Якщо ви шукаєте дійсно якісний профілактичний і лікувальний масаж для немовлят у Львові, звертайтесь в наш центр. Тут працюють фахівці своєї справи, які знайдуть підхід навіть до дуже складних малюків. Ваша дитина одержить і користь, і позитивний настрій.

У чому його особливість?

Масаж у новонароджених виконується класичними рухами - погладжуванням розтиранням, розминанням та вібрацією. Тільки інтенсивність і швидкість їх зовсім не така, як у дорослих. Масажист завжди враховує особливості фізіології та анатомії дитини.Кістки у немовлят ще не мають достатньої кількості мінеральних речовин, в них багато еластичних волокон. Від надмірного тиску вони пошкоджуються чи викривляються. При народженні хребет не має фізіологічних вигинів. Вони з’являються протягом першого року життя, коли дитина починає тримати голову, сидіти, стояти та ходити. М’язовий тонус в перші місяці підвищений. Через це діти переважно лежать з зігнутими ручками та ніжками. Він поступово нормалізується до 6 місяців. Водночас починають згасати специфічні рефлекси, характерні для новонароджених. 

Основні види масажу для малюків першого року життя:

  Профілактичний
  Лікувальний
  Корекційний

Загальнозміцнюючий профілактичний масаж рекомендують робити всім, він практично немає протипоказань. Під час сеансу на шкірі подразнюються механорецептори. Імпульси від них по провідниках поступають в головний і спинний мозок, де обробляються. Така стимуляція сприяє швидкому та гармонійному розвитку нервової системи.

Масаж також діє на м’язи та зв’язки, зміцнюючі їх та нормалізуючи тонус. Розтирання посилюють кровообіг в тканинах, а разом з тим покращують трофіку і доступ кисню. Під впливом процедури виділяється більше гормону росту і він краще засвоюється тканинами. Ендорфіни, які посилено синтезуються під час маніпуляції, покращують настрій дитині, заспокоюють.

Лікувальний масаж призначається лікарем. Його техніка залежить від проблеми, яка є у немовляти. Рекомендують поєднувати процедуру зі спеціальною гімнастикою. Якщо деякі елементи простого оздоровчого масажу батьки можуть виконувати самі, то лікувальний мають проводити лише професіонали з досвідом.Корекційний масаж назначають після курсу лікувального, щоб підтримати його результати.

Ціни на масаж для немовлят

Щоб отримати доступ до цін на масаж для немовлят, завантажте прайс.

Коли призначається масаж немовлятам?

Ми вже писали, що профілактична процедура потрібна всім малюкам. А от лікувальна повинна мати покази, її може рекомендувати лише лікар.

Найчастіше лікувальний масаж немовлятам призначається при:

  Дитячому церебральному паралічі
  Дисплазії кульшових суглобів
  Акушерському парезі верхніх кінцівок (парезі Дюшена-Ерба)
  Після родових травм (крововиливи, переломи)
  Рахіті (період реконвалесценції)
  Викривленні стопи
  Асиметрії хребта
  М’язовій слабкості або патологічному гіпертонусі
  Відставанні в фізичному розвитку

Протипоказана процедура при високій температурі тіла, інфекціях, в гострій стадії рахіту, при гнійних захворюваннях шкіри та м’яких тканин, важкому діатезі. Не можна робити масаж дітям з гемофілією, геморагічними висипаннями на тілі та іншими порушеннями згортання крові.

Записати немовля на масаж

Заповніть форму і ми зателефонуємо до вас.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом Робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Які переваги має масаж для немовлят?

Лікувальний та профілактичний масаж для новонароджених - це корисна процедура з багатьма перевагами. 

Ефективність

Масаж в комбінації з лікувальною гімнастикою покращує стан навіть досить важких дітей з ДЦП, родовими травмами та іншими патологіями. Він дозволяє уникнути операції та незручних фіксацій при деяких формах кривошиї та дисплазії кульшових суглобів.

Профілактика

Загальнозміцнюючий оздоровчий масаж покращує імунітет дитини. Малюки менше хворіють, простуди в них проходять легко і без ускладнень.

Розвиток

Наукові спостереження та дослідження показують, що діти після регулярних масажів краще розвиваються. Процедура впливає, перш за все, на головний мозок, якість рухів, пришвидшує ріст. В дитини зміцнюються м'язи, зв’язки та суглоби.

Позитивні емоції

За відгуками батьків, діти після масажу стають спокійнішими, менше плачуть і краще сплять ночами. Вони яскраво проявляють свої емоції в період активності - сміються, “балакають”, шукають контакту з дорослими.

Безпечність

Для немовлят масаж є безпечним і практично немає побічних дій. Якщо процедуру проводить досвідчений фахівець, то від неї малюк одержує лише користь.

Як ми працюємо?

Запис

Ви замовляєте процедуру через форму на сайті або телефонуєте нам. Адміністратор надасть усю необхідну інформацію і запропонує для вас зручний час візиту. Ми рекомендуємо приходити в першій половині дня, коли немовлята найактивніші.

1
2
3
4
5
1

Запис

Огляд

План процедур

Проведення масажу

Завершення курсу

Як проводять масаж немовлятам в центрі Zarpa?

Ми робимо всі види масажу для новонароджених - профілактичний, лікувальний і корегуючий. Приймаємо дітей від двох місяців. Працюємо з такими патологіями як: ДЦП, кривошия, дисплазія кульшових суглобів, акушерський парез Дюшена, зниження тонусу м’язів. Проводимо реабілітацію після пологових травм, важких легеневих захворювань.

З найменшими клієнтами у нас працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання. Адже така робота потребує особливого підходу і навичок. Масаж проводиться в просторих кімнатах, де підтримується майже стерильна чистота. Температура там протягом року- 22-25°С.

Процедура починається з ручок та ніжок. Фізичний терапевт розминає кожен палець, погладжує передпліччя і плече від периферії до центру. Потім він переходить до грудей і живота, робить кругові рухи за годинниковою стрілкою. Закінчується сеанс погладжуванням, розтиранням та розминанням спини.

Під час маніпуляції ми майже не використовуємо кремів, щоб не викликати алергії. Якщо шкіра малюка занадто волога, її обробляють присипкою. При необхідності реабілітолог змащує руки дитячою олією.

Масаж у немовлят ми завжди поєднуємо з гімнастикою. Спеціальні рухи допомагають дитині краще розвиватися, є частиною лікування патологій нервової та кістково-м’язової системи.

Контакт дитини з татом і мамою є дуже важливим. Тому ми пропонуємо батькам засвоїти деякі прості прийоми і робити масаж новонародженій дитині вдома. Це не виключає того, що потрібно раз в 3-4 місяці проходити курс професійних процедур в центрі.

Де замовляти масаж немовлятам у Львові?

Новонароджені потребують особливого підходу. Тому масаж для них варто замовляти лише у фахівців, що спеціалізуються в педіатрії. Тоді процедура буде професійною та безпечною для дитини.
В нашому центрі працюють фізичні терапевти, які вже давно займаються реабілітацією дітей та немовлят, профілактичним та лікувальним масажем. Щоб замовити послугу, вам достатньо заповнити форму на сайті. Ви також можете зателефонувати і узгодити всі питання з адміністратором центру.

масаж для немовлят

Записатись на масаж

Будь ласка, заповніть форму, щоб записатись на масаж.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.