+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Багато батьків шукають, де можна зробити масаж дітям до року. Але дошкільнятам та школярам ця процедура теж необхідна. Недостатня фізична активність, неправильне положення тіла за партою ведуть до порушення постави. Масаж разом зі спеціальними вправами здатен вирішити чи попередити цю проблему. Також процедура потрібна дітям зі сколіозом, ДЦП та іншими складними діагнозами. Спеціалісти центру Zarpa мають багаторічний досвід проведення дитячого масажу. Ми завжди комбінуємо його з активною реабілітацією, спеціальними програмами “Здорова стопа” та “Здорова постава”.

У чому його особливість?

Під час процедури використовуються класичні прийоми - погладжування, розтирання, розминання та вібрація. Обов’язково враховуються вікові особливості:

  Шкіра дитина остаточно формується приблизно до 8 років, тому до цього часу вплив на неї має бути максимально щадним.
  Масаж дошкільнят бажано проводити одночасно з пасивною та пасивно-активною гімнастикою. В старшому віці вправи чергуються з процедурою.
  Сеанси не проводять довше, ніж 30-45 хвилин.
  Інтенсивність та тривалість процедури повинна наростати поступово.
  У дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку ще недостатньо виражений природний кіфоз та лордоз, тому для більшої ефективності їм під груди підкладають спеціальні валики.

Перед початком процедури визначається тип шкіри. При сухій фізичний терапевт змащує руки дитячим кремом, при жирній застосовується присипка чи тальк. Інші засоби не використовуються.
Дитячий масаж проводиться для всього тіла. Він буває профілактичним та лікувальним. В останньому випадку методика завжди буде залежати від діагнозу.

Ціни на дитячий і підлітковий масаж масаж

Щоб отримати доступ до цін на масаж, завантажте прайс

Ефект від масажу дітям!

Загальний профілактичний масаж діє на всі системи організму. Від рецепторів на шкірі сигнал передається в спинний та головний мозок. Звідти він повертається до м’язів, викликаючи зміну їх тонусу, стимулюючи скорочення чи розслаблення. Існує також зв’язок з внутрішніми органами. Вплив на певні сегменти на поверхні тіла допомагає відрегулювати їх роботу. 

Процедура дає наступні результати:


  Покращує кровообіг у шкірі та м’язах
  Стимулює рефлекси, розвиток периферичної та центральної нервової системи
  Зміцнює м’язи та нормалізує їх тонус
  Корегує поставу
  Сприяє виділенню гормону росту
  Стимулює імунітет та запобігає простудам
  Заспокоює дитину і піднімає настрій

Ефект лікувального масажу залежить від патології, при якій він призначається:

  Сколіоз, сутулість, патологічний лордоз та кіфоз.Знімає спазм мускулатури, регулює тонус м’язів спини, зміцнює зв’язки. Це сприяє зменшенню викривлення хребта.
  Плоскостопість, вальгусне та варусне викривлення стопи.Регулює тонус м’язів стопи, покращує кровопостачання, стан нервово-м’язового апарату, зміцнює зв’язки, виправляє поставу.
  Пневмонії, бронхіти, астма.Стимулює виведення мокроти, має дренажний ефект і попереджає застійні явища в легенях, знімає та попереджає приступи бронхіальної астми.


  Дитячий церебральний параліч.
  Знімає гіпертонус м’язів, розслабляє мускулатуру, покращує трофіку головного мозку, знижує рефлекторну збудливість, стимулює вироблення певних рухових навичок, попереджає контрактури.
  Хвороби шлунково-кишкового тракту.
  Стимулює перистальтику кишківника, жовчних шляхів, знімає болі при гастритах.
  Енурез (нетримання сечі).Зміцнює м’язи сечостатевої діафрагми, стимулює вироблення рефлексу сечовипускання.

Лікувальний масаж при більшості патологій внутрішніх органів призначається в період реконвалесценції. ДЦП та сколіоз потребують тривалої реабілітації. Курс може включати до 20 процедур. Потім робиться перерва на 10-15 днів. Часто сеанси проводять через день.

Які переваги має дитячий масаж?

Дитячий масаж - це корисна процедура, яка майже не має протипоказань. Вона призначається лікарями для профілактики та лікування хвороб кістково-м’язової системи та внутрішніх органів, має багато переваг.

Універсальність

Підходить дітям будь-якого віку та підліткам. Є чудовим засобом профілактики. Може використовуватись в комплексному лікуванні захворювань кістково-м’язової, нервової, дихальної, сечостатевої систем.

Безпечність

Оздоровчий масаж має мінімум протипоказань, може проводитись навіть у важких станах. Правильно проведена процедура не викликає побічних дій. Це вигідно вирізняє її від медикаментозного лікування.

Ефективність

Процедура має під собою достатню доказову базу і її ефект визнається лікарями у всьому світі. Вона є одним з основних методів лікування проблем опорно-рухового апарату, деяких захворювань нервової системи.

Доступність

Вартість дитячого масажу невисока. Тому замовити курс кілька разів на рік можуть батьки з будь-яким рівнем доходу. Знайти фахівців також не важко, хоча процедуру варто проходити лише у спеціалізованих реабілітаційних центрах.

Записати дитину на масаж

Заповніть форму і ми зателефонуємо до вас.

Дякуємо за запис!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.

Як ми працюємо?

Запис

Ви заповнюєте форму на сайті чи телефонуєте. Адміністратор вибирає зручну для вас годину візиту та надає інформацію по вартості процедури.

1
2
3
4
5
1

Запис

Перший візит

Планування

Проведення процедур

Завершення

Профілактичний та лікувальний масаж для дітей у Zarpa

У нашому центрі є професійні реабілітологи, які вже багато років спеціалізуються на дитячому та підлітковому масажі. Вони вміють знайти контакт з маленькими клієнтами будь-якого віку. 

Ми працюємо з такими проблемами:

  Сутулість та інші порушення постави
  Сколіоз
  Гіперкіфоз та гіперлордоз
  Кривошия
  Плоскостопість
  Вальгусне та варусне викривлення стопи
  Деформація грудної клітки
  Реабілітація після травм
  Дитячий церебральний параліч
  Відновлення після важких пневмоній, бронхітів
  Бронхіальна астма
  Енурез
  Деякі захворювання шлунково-кишкового тракту

В центрі ми проводимо не лише лікувальний, а й профілактичний та розслабляючий масаж для дітей. Курс завжди починаємо після детальної діагностики або призначення лікаря. Обов’язково виключаємо всі медичні протипокази. При більшості патологій кістково-м’язової системи рекомендуємо комплекс вправ, без яких масаж не дасть хорошого ефекту.Ми радимо займатись гімнастикою не лише в центрі, але й вдома. Фізичний терапевт дасть рекомендації, які саме вправи варто робити вдома. Ви також можете навчитись кількох простих масажних рухів, щоб підтримувати дитину у формі між проходженням курсів.

Як замовити дитячий масаж у Львові?

Довіряти свою дитину варто лише професіоналам. У Львові багато масажистів пропонують свої послуги, але не всі вони мають достатньо досвіду. Ми пропонуємо прийти в наш реабілітаційний центр і самим переконатись, що в нас працюють дійсно хороші фахівці. Всі вони мають спеціалізовану освіту з фізичної терапії і постійно вдосконалюють свої навички. Вам потрібно лише заповнити форму чи набрати номер телефону, який побачите нижче.

Image placeholder

Записати дитину на масаж

Заповніть форму і ми зателефонуємо до Вас!

Оберіть вид масажу

Дякуємо за запис!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.