10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Групові заняття за програмою: ''Здорова постава''

При проведенні занять за програмою6 ''Здорова постава'', ми ретельно підбираємо вправи і враховуємо усі фізіологічні та вікові особливості дитини, а також й можливі порушення.В програму додані найефективніші вправи з багатьох напрямків фітнес індустрії.Наприклад, для зміцнення м'язів ми використовуємо вправи з пілатесу, для розтягу м'язів та покращення мобільності суглобів, ми використовуємо вправи з йоги та стретчингу.Статико-динамічні вправи допоможуть збудувати міцний м'язевий корсет, який не здолає навіть найважчий портфель.

Також ми не забули і про найменші м'язи нашого тіла - це дрібна моторика стопи, яка забезпечує стабільне та безпечне пересування діток, а в майбутньому буде слугувати міцним амортизатором їхнього хребта. Використовуючи спеціальний інвентар, позитивно впливаємо на розвиток м'язів стопи та долаємо такі проблеми, як плоскостопість.Місія фітнес програми: ''Здорова постава'' - забезпечити правильний вплив фізичних вправ на організм дитини і створити умови для гармонійного розвитку усіх систем організму.Вправ та їх комбінацій настільки багато, що їх важко усіх перерахувати. Кожна вправа є особливою і тренує конкретну групу м'язів, покращує фізичні якості і позитивно впливає на такі системи організму: нервову, травну, дихальну, серцево-судинну і опорно-рухову.
Деталі: Тривалість заняття - 60 хв. Проводить заняття інструктор-реабілітолог Вік: 6-17 років Максимальна кількість дітей в групі – 15 

''Здорова стопа'' 

фітнес програма для дітей дошкільного віку

Заняття триває 50хв. за цей час діти в режимі гри виконують вправи для стоп і постави. Програма є профілатичною і передбачає загально-розвиваючі цілі, при регулярному відвідуванні занять в дитини покращиться тонус м'язів, координація, гнучкість і витривалість. Структура заняття: Програма ''Здорова стопа'' складається з 3 частин: 
1- розминка та гра, в цій частині більшість вправ для розвитку стоп і спритності;  2- основна частина – вправи для м'язів спини, пресу. ; 3- заминка – тренер дає вправи для розтягу, розслаблення або гру.   
Який інвентар використовуємо? Для зміцнення стоп використовуємо коврики з камінцями, кольорові їжаки, і інші нерівні поверхні, які стимолюють скорочення дрібних м'язів. Щоб сформувати міцний м'язевий корсет спини, діти виконують вправи лежачи на килимку і використовують гімнастичні палиці і спеціальні манжети вагою 0.5 кг. 

Picture about the company

Повітряна гімнастика

Цей спорт має багато гучних назв, які ви могли чути, наприклад: танець циркового мистецтва, повітряна гімнастика, повітряна акробатика.   
Aerial hoop і Aerial siks- це один з різновидів фітнесу, який надзвичайно зохоплює, як дорослих так і дітей. Тренер навчить вас екзотичним рухам. Ви отримаєте 60хв емоцій, які переконають вас в тому, що літати можуть і люди.  
Займатись можна в групі, або персонально. В групах немає вікових обмежень, оскільки кожен вивчає певну комбінацію згідно до своїх фізичних можливостей. А якщо в вас чи вашої дитини є бажання змагатись і демонструвати свої спортивні досягнення публічно, тоді цей напрямок точно для вас. В клубі ми часто організовуємо показові виступи, участь на яких можуть взяти усі бажаючі, а хто бажеє більшого екстріму і стати профі в цьому напрямку, тоді ви маєте можливість брати участь в змаганнях, підготувати до яких можуть тренери клубу Zarpa
Якщо бажаєте записатись на пробне заняття групове чи персональне, просто залишіть заявку. 

  • Quantum CEO & our partners
  • Digital Marketing workshop lecturer