+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Image placeholder

Запрошуємо в команду Зарпа

Наші вимоги прості, наші амбіції великі, ми любимо креативність, чесність та ініціативність. Для нас досвід важливий, але ми завжди готові допомогти його здобути, тим, хто тільки починає свою кар'єру.

Досягай більшого разом з Зарпа

Юра Геряк

Мене завжди турбувало те, як розвивається фізична терапія у нашій країні, те, наскільки вона консервативна, не креативна і корумпована. З відкриттям нашої компанії, ми з командою поставили ціль започаткувати нову культуру, створити нові підходи до навчання та розвитку царини фізичної терапії. Наші ідеї нові і їх підтримують, в першу чергу, наші клієнти, яких, до речі, у нас досить багато. Якщо Вас також турбує сфера здоров'я і Ви хочете будувати нову культуру разом з нами, тоді запрошую на співбесіду. 😏

Юра Геряк Засновник Zarpa group

Наші вакантні пропозиції

Illustration
 • Вакансія фізичного терапевта

  Що потрібно вміти та любити, щоб працювати з нами: ⚫Особисті навички:
  📜 ⏱Приходити завчасно в центр. Кожен спеціаліст самостійно контролює свій графік (в нас вільний графік), але підготувати робоче місце потрібно до приходу клієнта. 
  👅Розмовляти з дорослими та дітьми.Наймолодшим клієнтам нашого Центру 2 місяці (до речі, їм ми робимо масаж). Комунікабельність -це друга професія для фахівця у нашій сфері, оскільки багато клієнтів потребують, в першу чергу, психологічної підтримки та мотивації, а потім фізичної корекції… 
  🤬Бути стресостійким. Буває, що не все іде за планом, а там, де не за планом, там паніка і стрес, ви ж маєте це «розрулити». 
  📲Бути комп’ютеризованим. Усі записи ведуться у спеціальній програмі, до якої ви матимете доступ з телефону. Також у вас буде можливість самостійно здійснювати та коригувати запис з телефону або ПК. 
  🗣Слухати і говорити, мати розвинутий емоційний інтелект. Почути клієнта, зрозуміти його біль і потреби- це для нас дуже важливо, бо тільки так ми зрозуміємо, про що далі говорити, і як допомогти. Інколи вислухати — це найкраща терапія.
  🙋‍♂Бути командним гравцем. Наш Центр налічує достатньо велику кількість зарпіанців (фахівець, який працює у команді Zarpa) і кожен спеціалізується на своїх методах активної або пасивної реабілітації і, щоб ефективно взаємодіяти з колегами, вам потрібно їх добре знати. 
  ⚫Професійні навички:
  📜 Освіта: Університет Фізичної культури або медична освіта. 🎯Знання з анатомії. Не маючи базових знань з анатомії, фізіології вам буде неможливо розвиватись у цій сфері, а ми дуже багато вкладаємо у розвиток, тому будьте готові продемонструвати ваші знання з цього предмету. 
  🏋‍♂Бути активним, спортивним.Оскільки ми спеціалізуємось, в першу чергу, на активній частині реабілітації і, в принципі, ми Центр фізичної терапії, тому наше бачення полягає в тому, щоб кожен фахівець був спортивним. Якщо ви ще не займаєтесь спортом — це не проблема, ми розробили умови, в яких вам буде зручно проводити з іншими зарпіанцями час і одночасно тренуватися. (Про це ми на співбесіді розкажемо). 
  👨‍🏫Вчитися та навчати. За останній рік наші фахівці пройшли близько 7 різних навчань у сфері фізичної терапії, щоб краще їх засвоїти, ми проводимо щотижневі тренінги, де кожен ділиться новими навичками та кейсами. Також нам належать декілька авторських напрямків, за якими ми проводимо масштабні навчання. 

Illustration
 • Вакансія масажиста

  Що потрібно вміти та любити, щоб працювати з нами:
  ⚫Особисті навички:📜
  ⏱Приходити завчасно в центр. Кожен спеціаліст самостійно контролює свій графік (в нас вільний графік), але підготувати робоче місце потрібно до приходу клієнта.
  👅Розмовляти з дорослими та дітьми. Наймолодшим клієнтам нашого Центру 2 місяці (до речі, їм ми робимо масаж). Комунікабельність -це друга професія для фахівця у нашій сфері, оскільки багато клієнтів потребують в першу чергу психологічної підтримки та мотивації, а потім фізичної корекції…
  🤬Бути стрес стійким.Буває, що не все іде за планом, а там, де не за планом, там паніка і стрес, ви ж маєте це «розрулити».
  📲Бути комп’ютеризованим.Усі записи ведуться у спеціальній програмі, до якої ви матимете доступ з телефону. Також у вас буде можливість самостійно здійснювати та коригувати запис з телефону або ПК.
  🗣Слухати і говорити, мати розвинутий емоційний інтелект.Почути клієнта, зрозуміти його біль і потреби- це для нас дуже важливо, бо тільки так ми зрозуміємо, про що далі говорити, і як допомогти.Інколи вислухати — це найкраща терапія.
  🙋‍♂Бути командним гравцем.Наш Центр налічує достатньо велику кількість зарпіанців (фахівець, який працює у команді Zarpa) і кожен спеціалізується на своїх методах активної або пасивної реабілітації і, щоб ефективно взаємодіяти з колегами, вам потрібно їх добре знати.
  ⚫Професійні навички:📜
  Освіта: Університет Фізичної культури або медична освіта.
  🎯Знання з анатомії.Не маючи базових знань з анатомії, фізіології вам буде неможливо розвиватись у цій сфері, а ми дуже багато вкладаємо у розвиток, тому будьте готові продемонструвати ваші знання з цього предмету.
  🏋‍♂Бути активним, спортивним.Оскільки ми спеціалізуємось в першу чергу на лікувальних/корекційних видах масажу і, в принципі, ми Центр фізичної терапії, тому наше бачення полягає в тому, щоб кожен фахівець був спортивним. Якщо ви ще не займаєтесь спортом — це не проблема, ми розробили умови, в яких вам буде зручно проводити з іншими зарпіанцями час і одночасно тренуватися, про це ми на співбесіді розкажемо.
  👨‍🏫Вчитися та навчати.За останній рік наші фахівці пройшли близько 7 різних навчань у сфері фізичної терапії, щоб краще їх засвоїти, ми проводимо щотижневі тренінги, де кожен ділиться новими навичками та кейсами. Також нам належать декілька авторських напрямків, за якими ми проводимо масштабні навчання.

Illustration
 • Вакансія адміністратора

  Що потрібно вміти і любити, щоб працювати з нами:
  Приходити вчасно в заклад.Переважно ми працюємо з 10:00, тому часу поспати буде достатньо.
  Розмовляти з дорослими і дітьми. Нашим наймолодшим клієнтам 2 місяці :) тому будьте готові говорити, як малюк (це звичайно жарт).
  Любити телефонні розмови. Адміністратор відповідає за записи клієнтів і консультує по телефону, щодо послуг клубу.
  Бути стресостійким. Буває, що не все іде за планом, а там де не за планом там паніка і стрес, ви ж маєте це розрулити.
  Володіти ПК. Ми працюємо з інтуїтивно зрозумілими програмами, в яких ведуться записи клієнтів. Якщо маєте базові знання ПК, тоді навчання пройдуть легко.
  Слухати і говорити. Почути клієнта, зрозуміти його біль і потреби це для нас дуже важливо, бо тільки так ми зрозуміємо про, що дальше говорити і як допомогти.
  Вміти продавати. "Щоб більше заробляти, треба продавати". Ваш заробіток- це кількість робочих годин + відсоток за продажі.
  Бути командним гравцем. Ви контролюватимете записи клієнтів до фахівців (тренерів, масажистів) і вас точно запитають про фахівця і його навики. Тому дружити з командою важливо, щоб бути компетентним перед клієнтами.
  Тренуватись. Ми надаємо послуги фітнесу та реабілітації, щоб краще орієнтуватись в послугах, вам прийдеться їх спробувати.

Illustration
 • Вакансія у відділ продажу

  Що потрібно вміти і любити, щоб працювати з нами:
  Приходити вчасно в заклад.Переважно ми працюємо з 10:00, тому часу виспатись буде достатньо.
  Розмовляти по телефонуВи маєте володіти техніками телефонної розмови, вивчати скрипти, вносити в них корективи, доповнювати ефективними тригерами, збільшувати кількість записів та зменшувати кількість відмов.
  Бути командним гравцемЩоб задовільнити потреби клієнта слід знати до, якого фахівця його записати, тому перед початком роботи вам слід вивчити послуги та фахівців, які їх надають. Також важливо є знання темпераментів фахівця та його особисті хобі та вподобання, часто клієнти стають ще більш задоволеними коли у них спільні інтерес з терапевтом.
  Вчитися та навчатиЖодна професія не стоїть на місці і це факт з яким не поспориш, тому ми завжди ставимо в пріоритет тих, хто навчається і готовий допомагати навчатись іншим. Ми підтримуємо корпоративне читання, перегляд фільмів, які допомагають перебрати цінні навики на нашу роботу та звичайно ми за курси які підвищують кваліфікацію та якість наданої послуги.
  Бути ініціативнимКоли ви стаєте зарпіанцем то у вас є чудова можливість внести свої ідеї в розвиток Зарпи. Ми за культуру, у які кожен може проявити свої здібності, брати важкі виклики та справлятись з ними.
  Не бути крихким Допустили помилки, визнайте її та поділіться з іншими, щоб їх перетворити в урок!Якщо перед перешкодами ви шукаєте відступи чи легкий шлях, тоді це не наш шлях. Зарпа це місце для сильних, для тих, хто розуміє відповідальність та важливість нашої справи і буде локомотивом, який несе через тернистий шлях усю команду та її цінності.

Як відбувається прийом на роботу

Реєстрація на співбесіду

Ви можете зареєструватись, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши до нас.

Призначаємо зустріч

Після того, як ми отримаємо вашу заявку, ми зателефонуємо до Вас і призначимо зустріч.

При зустріччі

Ми познайомимось з вами і сплануємо Ваше стажування

Travel day

Перед початком стажування ми пропонуємо завітати до нас і подивитися на робочий процес всього закладу

Початок навчання

Якщо Вам все сподобалось, ми даємо доступ до навчань і Ви починаєте своє стажування

Тестування

Після того, як Ви вивчите всі матеріали та пройдете тестування, Ви будете прийняті в команду зарпіанців. Тестування-є нескладним 😉.

Zarpa insight

Як проходять навчання:

Ми створили базу навчань у форматі відеозаписів на платформі Zarpa insight. Коли Ви почнете стажування, ми відкриємо доступи до навчальної програми.
Крім онлайн навчань, Вас супроводжуватиме наставник, який допоможе адаптуватися і допоможе швидше приступити до роботи.

Ми вчимося та навчаємо!

Ми об'єднуємо фізичних терапевтів по всій Україні !

Illustration
 • icon

  Одного разу нам стало цікаво скільки ж фізичних терапевтів є в Україні і, щоб це перевірити, ми створили Телеграм чат, у який залучили понад 1090 терапевтів з усіх областей країни. Сьогодні чат є одним з активніших ком'юніті у царині фізичної терапії, якщо вас там ще немає, то радимо приєднатися 🧐

Illustration

З нами не скучно!

Якщо Ви любите активний відпочинок, гори, пейнтбол та просто дружню атмосферу тоді Вам точно до нас.

Наша культура

Бути проактивним/ною

Ви маєте нести відповідальність за свою роботу, реагувати на зауваження та помилки як на урок. У нашому розумінні бути проактивним - це розуміти те, що між стимулом та реакцією завжди є вибір і цей вибір будуватиме сценарій вашої кар'єри, ви можете відреагувати реактивно, не обдумавши наслідків та нашкодити собі та команді, а можете прийняти більш обдумані, глибокі рішення, які будуть успішним сценарієм для вас та команди.  

Бути ініціативним/ною

Ми виділяємо 6 рівнів ініціативності, серед яких вважаємо ідеальним 5 рівень, який звучить так:"Я дію самостійно та подаю звіт про виконану роботу"Для компанії важливо, щоб кожен фахівець досягнув цього рівня відповідальності та ініціативності

Бути командним гравцем

Зарпа - це люди, команда, яка має працювати в синергії! Ми віримо, що разом ми досягнемо більшого, що разом ми створюватимемо великі проекти, які допоможуть іншим людям.

Вчитись та навчати

Жодна професія не стоїть на місці і це факт з яким не поспориш, тому ми завжди ставимо в пріоритет тих, хто навчається і готовий допомагати навчатись іншим. Ми підтримуємо корпоративне читання, перегляд фільмів, які допомагають перебрати цінні навики на нашу роботу та звичайно ми за курси які підвищують кваліфікацію та якість наданої послуги.Ми проти інтелектуальних жмотів, якщо ви щось вивчили поділіться, тільки так наша сфера розвиватиметься швидше.

Не бути крихким/кою 

Допустили помилки, визнайте її та поділіться з іншими, щоб їх перетворити в урок!
Якщо перед перешкодами ви шукаєте відступи чи легкий шлях, тоді це не наш шлях. Зарпа - це місце для сильних, для тих, хто розуміє відповідальність та важливість нашої справи і буде локомотивом, який несе через тернистий шлях усю команду та її цінності.

Не бути ядовитим/тою

Плітки та образи можуть нашкодити вам, команді та, що найважливіше нашим клієнтам. Ви маєте розвиватись, як особистість та розуміти, що деякі особистісні якості слід коригувати для того, щоб стати кращою версією себе, а якщо хтось у команді заразився ядовитими звичками шукайте спосіб допомогти побороти їх.-Без пліток!-Без наклепів!-Без звинувачень!-Без реактивності!Будьте корисні для кожного, хто з вами працює та для ваших клієнтів!

Зробіть своє життя роботою замість того, щоб наповнювати роботою своє життя.

Стівен Кові

Форма реєстрації на співбесіду!

Заповніть форму і ми зустрінемось на співбесіді.

Дякуємо!

До зустрічі на співбесіді!

Can't send form.

Please try again later.