+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Все, що ви маєте знати про масаж обличчя

Здавна жінки прагнули зберегти молодість і красу свого обличчя. Ще з часів давніх цивілізацій вони застосовували різні методи догляду за шкірою, серед яких особливе місце займає масаж обличчя. Цей древній ритуал завжди привертав увагу жінок, адже він обіцяє надати шкірі свіжість, сяйво та молодість. Але чи він насправді такий дивовижний? Давайте розберемося!

Чи врятує нас масаж від зморшок набряків та втоми?

При правильному виконанні, масаж обличчя справді може зробити чудеса! Він сприяє покращенню кровообігу, розслабленню м'язів та виведенню токсинів. В результаті, набряки зменшуються, зморшки стають менш помітними, а ознаки втоми зникають. Таким чином, масаж обличчя стає прекрасним помічником у боротьбі за красу та молодість!

Що вибрати: Гуаша банки чи класичний масаж лиця?

Інструменти для масажу обличчя

Існує багато методів масажу обличчя, серед яких особливо популярними є Гуаша, вакуумні банки та класичний масаж. Гуаша використовує спеціальні кам'яні інструменти для стимулювання кровообігу та лімфодренажу, вакуумні банки створюють присмоктуючий ефект, що допомагає зменшити набряклість, а класичний масаж виконується руками фахівця, який працює над розслабленням м'язів обличчя. Всі ці методи мають свої переваги, тому варто спробувати кожен з них, щоб визначитися з тим, який найбільше підходить саме вам.

Чому масаж обличчя дорожчий за звичайні види масажу

Однією з причин, чому масаж обличчя може бути дорожчим за інші види масажу, є використання дорогих косметичних засобів, які допомагають забезпечити найкращі результати. Ще однією причиною є тривалість процедури, яка зазвичай становить близько 60 хвилин, щоб спеціаліст мав достатньо часу детально проробити кожну ділянку обличчя.

Висновок. Що ми дізналися про масаж обличчя

Масаж обличчя - це чудовий спосіб покращити свою красу та молодість, боротися зі зморшками, набряками та втомою. Ви можете обрати серед різних методів, таких як Гуаша, вакуумні банки та класичний масаж, щоб знайти найкращий варіант для себе. Хоча масаж обличчя може бути дорожчим за інші види масажу, результати, які ви отримаєте, варто того.

І ми раді повідомити вам, що в салоні "Зарпі" виконуються всі види масажу обличчя спеціальною косметикою, яка забезпечує найкращі результати! Ми піклуємося про вашу красу та хочемо, щоб ви відчули всі переваги масажу обличчя, тому даруємо -20% на першу послугу! Завітайте до нас та переконайтеся в чудесах масажу обличчя на власному досвіді!

Запрошуємо до нас на масаж

Потрібна консультація

Щоб записатися на масаж або отримати консультацію, заповніть форму.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.