+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

FMT BLADES + BLADES ADVANCED

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Навчання FMT BLADES розпочинаються 04.10.20 о 09:00 

Раніше, якщо ви хотіли вивчити інструментальну мобілізацію м'яких тканин (IASTM), ваш вибір був дуже обмежений. До того ж, вам доводилося купувати дорогі інструменти і відвідувати такі ж дорогі курси, які закривали вас в рамках певного шаблону у використанні цього методу.

ЦЕЙ ЧАС МИНУВ

Поняття «інструментальна мобілізація м'яких тканин» зазвичай асоціюється з інструментами, якими пропрацьовують зони тіла до почервоніння чи гематом.
Курси RockTape FMT, присвячені IASTM, базуються на зовсім іншій концепцій - рухової терапії з використанням сприятливих технік інструментальної мобілізації м'яких тканин. Наші інструменти можуть здатися жорсткими, проте техніки їх використання не вимагають агресивного підходу для досягнення відчутного результату.
Семінари, де ми навчаємо IASTM, ведуть сертифіковані інструктори, кожен з них - практикуючий лікар. Ви можете обрати варіант навчання - з включеним у вартість набором інструментів або без нього. Освітні програми FMT по IASTM призначені для широкого спектра фахівців з різним рівнем підготовки роботи з м'якими тканинами.

FMT Blades

Illustration

Курс представляє концепцію рухової терапії з використанням методик мобілізації м'яких тканин з допоміжними інструментами (IASTM).

Ця освітня програма включає в себе виявлення порушень рухового стереотипу, а також варіанти використання інструментів для посилення терапевтичного ефекту. На семінарі детально розглядається анатомія, фізіологія і нейрофізіологія міофасціальних тканин. Ми покажемо як правильно поєднувати методики IASTM з кінезіотейпуванням і коригуючими вправами, щоб ваша допомога пацієнту або клієнту була комплексною.

Курс FMT Blades призначений для практикуючих фахівців і лікарів з будь-яким рівнем досвіду роботи з м'якими тканинами. Тривалість семінару - 8 годин.

Забронювати місце на навчання

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

FMT Blades Advanced

P.S. курс Advanced не входить у навчання, які відбудуться 04.10.20

Illustration

На курсі ми розглянемо концепцію ковзання шкіри, фасції і нервів, а також нейросенсорну модуляцію болю за допомогою інструментальної мобілізації м'яких тканин (IASTM). Особливу увагу виділимо міофасціальним тканинам, - їх анатомії, фізіології та неврології. Вивчимо спеціально розроблений інструмент Mohawk. Розберемо, як застосовувати насадку «Силіконовий чохол» для ковзання тканин в комбінації з рухом і нейродинамікою. Розповімо, яким чином використовувати насадку «Гребінь» для модуляції болю через стимуляцію механорецепторів.

Познайомимо вас з біо-психо-соціальною моделлю модуляції болю, яка пояснює, те що біль може бути викликана не лише механічним пошкодженням тканин.

На семінарі буде представлено унікальний неврологічний скринінг, який стане додатковим інструментом в ортопедичній і нейродіагностичній реабілітації. Навчимо вас робити м'язове тестування, скринінг, тести про нейротяжіння і тести для виявлення парестезій і нейропатологій. Навчимо вас проводити тест диференціації 2-ох точок, розглянемо важливість сенсорного і тактильного сприйняття в діагностиці та модуляції болю.

Цей семінар призначений для фахівців з високим рівнем знань про роботу з м'якими тканинами. FMT Blades Advanced можна назвати курсом IASTM із зануренням в неврологію, тому в першу чергу ми чекаємо на навчанні неврологів, ортопедів, травматологів, реабілітологів, фахівців ЛФК і АФК.

Чим відрізняється FMT Blades від FMT Blades Advanced?

FMT Blades

Знайомство з IASTM, вивчення 5-ти основних технік
Симптоматичний скринінг тканин. Техніка зміщення та вібрації
Техніка “розтушовка” (базові знання).
Лімфодренажна техніка.
Закріплення ефекту IASTM-терапії вправами.

FMT Blades Advanced

Неврологічний курс.
Вивчення DRANS-скринінгу (неврологічного скринінгу): D – тест дискрмінації двох точок R – рестрикція тканинA – асиметрія N – неврологічні знаки S – чутливість
Тактильні волокна, поглиблене вивчення техніки “розтушовки”.
Звільнення кожного нерва (8 основних нервів).
Мобілізація нервів за допомогою нейродинаміки.

FMT BLADES + BLADES ADVANCED

Заповніть форму, щоб забронювати місце

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Навчання FMT BLADES розпочинаються 04.10.20 о 09:00 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.