+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Золочів, вул. Львівська 50

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Золочів, вул. Львівська 50

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Золочів, вул. Львівська 50

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Золочів, вул. Львівська 50

Сертифіковані навчання по кінезіотейпінгу 

12.06.21-13.06.21

Illustration

Fascial Movement Taping (FMT)

Метод кінезіотейпінгу розроблений американською командою ROCKTAPE

Illustration

FMT - дворівнева програма навчання найсучаснішим методом кінезіотейпування, розроблена американською компанією RockTape.
Метод базується на очевидній, але тим не менш, часто знехтуваною концепцією м’язевих ланцюжків. Концепція полягає в тому, що жоден м’яз не працює ізольовано – кожен рух обумовлений одночасним скороченням багатьох м’язів, ініційованим головним мозком за допомогою єдиної мережі фасцій.
Таким чином, Вам більше непотрібно завчовувати де кріпляться м’язи та напрямки накладання тейпів. Ми познайомимо Вас з докорінно іншим підходом тейпування – не м’язів, а рухів! Адже, саме рух – запорука швидкої реабілітації та нових висот в спортивній кар’єрі! Всім відомо, що ніщо в всесвіті не є статичним: все рухається, все динамічне. Людське тіло – не є виняток. Рух – це ключ до одужання, запорука успіху будь-якої медичної практики.  
Метод Фасціального Тейпування (FMT) – надає нове розуміння способів лікування гострих та хронічних захворювань. Він об’єднує найсучасніші лікарські практики та розробки в галузі кінезіотейпування для досягнення найкращих результатів для пацієнтів.
Тепер давайте детальніше познайомимося з рівнями курсів:

FMT Basic - Сертифікат FMT Першого Рівня (“Certified Rocktape Doc/ Сертифікований Rocktape Лікар”).

Курс націлений на теорію та практику застосування кінезотейпів з метою лікування больового синдрому, набряків/синців, шрамів, неврологічних захворювань та роботою над поставою. Ми навчимо як правильно діагностувати проблему, познайомимо Вас з концепцією терапії руху та способами покращення функціональності/корекції рухів, застосовуючи унікальний метод RockTape тейпування. Окрім цього ми познайомимо Вас з Методом Силового Тейпування (RockTape Power Taping Method), який застосовується з метою покращення атлетичних здібностей/ спортивних показників у спортсменів. 

Що являє собою FMT Basic?

 • - Знайомство з фізіологією руху, роботою м’язів та фасцій, введення в концепцію фасціального тейпування.

 • - Розуміння фізіологічного ефекту кінезіотейпування.

 • - Освоєння навичків функціонального тейпування: розуміння його функцій та відточення методів тейпування, які застосовуються для пришвидшення реабілітації, полегшення больових відчуттів, лікування набряків/ синців, неврологічних захворювань, покращення постави, корекції рухів.

 • - Знайомство з концепцією анатомічних поїздів/міофасціальних меридіанів та підходами тейпування вище перелічених ділянок – моделлю міофасціального тейпування «рухів, а не м’язів». 

Як це було попереднього разу

До навчань залишилось

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Поспішайте забронювати місце

Зміна цін з 7.06.21

zarpa rocktape

На семінарі FMT Basic будуть відпрацьовані такі блоки:

Властивості та результати RockTape, дослідження, як правильно користуватися RockTape, фасціальний тейпінг м’язів, симптоматичні тейпування при болях різних груп м’язів/суглобів, тейпування зі зміщеннм тканин, лімфодренажний тейпінг, постуральне тейпування, невральне тейпування, тейпування шрамів та рубців.

FMT Perfomance – сертифікат FMT другого рівня (“Advanced Rocktape Doc/ Просунутий Rocktape Лікар”)

До навчання допускаються лікарі, які отримали рівень FMT Basic або ж т, хто вже має базові знання в галузі кінезіотейпування.
Курс поглибить отриманні на FMT1 знання в галузі функціонального тейпування та реабілітації, де особливу увагу приділяють терапії руху та методам покращення функціонування/ ефективності рухів/ атлетичних здібностей. Ми розглянемо концепцію анатомічний поїздів/ міофасціальних меридіанів і розберемо методи їх тейпування. В період цього практичного курсу Ви здобудете навички аналізу та оцінки руху людини з метою виявлення проблем/ дисфункцій, а також методами виправлення порушень руху/ функції з допомогою кінезіотейпування.
Такий аналіз також допомагає визначити правильну зону та спосіб наклеювання тейпу, задіюючи міофасціальні структури для досягнення найкращого ефекту.

Що являє собою FMT Perfomance?

 • anatomy-body-health-healthy-human

  Поглиблене вивчення моделі міофасціального тейпування «руху, а не м’язів»: принцип та способи тейпування згідно з анатомічними поїздами/ міофасціальними меридіанами, тести м’язів.

 • Наочна демонстрація методів аналізу та оцінки руху з метою виявлення порушень в їх характеристиках. Аналіз найбільш поширених рухів в спорті та розбір методів виправлення дисфункцій в них/ покращення функціональності за допомогою тейпування (Силовий Тейпінг/ RockTape Power Taping Method).

 • Відпрацювання навиків функціонального тейпування для покращення різних характеристик/ показників організму, враховуючи методи кінезіотейпування для особливих груп населення.

Illustration

На семінарі FMT Perfomance будуть опрацьовані такі блоки:

рух, фасціальна анатомія, оцінка руху, тейпування рухів, м’язові ланцюги, стратегії корекційних вправ, спортивні специфікацій фасціального тейпування рухів, тейпування вагітності, коригуюче тейпування та інші розповсюджені питання.
Таким чином, що ми отримуємо в результаті? Ви освоїте практичну модель тейпування, котра дозволить Вам успішно застосовувати кінезіотейп в найширшому спектрі випадків.
Ціль FMT Basic та Perfomance полягає в тому, щоб допомогти спортивним лікарям, фізіотерапевтам, масажистам та іншим лікарям широкого спектру, а також тренерам та спортсменам, освоїти основи функціонального тейпування, щоб вони (Ви!) змогли застосовувати отримані знання в свої практиці, не обмежуючи себе «шаблонними» аплікаціями, а знали як правильно діагностувати проблему та допомогти пацієнтам/ спортсменам саме так, як це необхідно в конкретно їхньому випадку.
Весь необхідний інвентар, в тому числі кінезіотейпи RockTape, надаються на семінарах. Одяг учасників повинен бути зручним та вільним, тому що ви будете не тільки слухачами, а й прийматимете безпосередню участь в тейпуванні. 

Ціна навчання

День перший

3150 грн.

До підняття ціни залишилося

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

FMT Basic

Методичка

Перерва на каву та обід

Сертифікат від ROCKTAPE

Повний курс

6570 грн.

До підняття ціни залишилося

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

FMT Basic + Perfomance

Методичка

Перерва на каву та обід

Сертифікат від ROCKTAPE

День другий

3420 грн.

До підняття ціни залишилося

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

 FMT Perfomance

Методичка

Перерва на каву та обід

Сертифікат від ROCKTAPE

Забронювати місце

Будь ласка, оберіть курс нижче.*

Дякуємо за інтерес до навчань

Ми зателефонуємо до Вас

Can't send form.

Please try again later.