10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Заняття з фізичним терапевтом


реабілітаційні і лфк програми

Травмувались, болить спина чи інша частина тіла? Є захворювання, яке потребує постійного нагляду спеціаліста з фізичної реабілітації, чи важко працюєте і відчуваєте, що ваша професія нанесла шкоду організму, тоді ми до ваших послуг. Ми розробляємо лікувальні та профілактичні програми для дорослих і дітей. Якось один клієнт нашого клубу сказав: "Якщо б мене заставляли тренуватись в дитинстві, моя спина не турбувала мене зараз." 

Наше тіло адаптуєтся під стиль нашого життя. Ми не так багато рухаємось в дитинстві, як потребує наш організм –підтвердженням цього є медична статистика, що 80% дітей старших класів, мають ознаки порушення постави. В дорослому віці боротись з цими порушеннями складніше, оскільки вони мають негативний вплив на функціональному рівні. Кила (грижа), протрузія чи, популярний, остеохондроз виникають частіше в тих, хто вже мав порушення в дитинстві. ''Тренуватись правильно –розвиватись правильно''. 
Одна з причин порушення постави - це асиметричні види спорту, тут, слід уточнити, що ми не проти цих видів, але рекомендуємо бути обачними при виборі спорту, особливо, якщо дитина починає займатись в період стрімкого росту. Заняття з фізіотерапевтом допоможуть покращити спортивні результати і уникнути порушення, якщо ваша дитина займаєтся тенісом, фехтуванням, боксом або іншими бойовими мистецтвами, де використовується одностороння стійка. Часто причиною порушення постави є їзда на самокаті або скейтборді, через те, що одна нога залишається на борді, а іншою дитина стараєтся дотягнутись і відштовхнутись, м'язи працюють несиметрично і розвиваються по різному. Для дорослих розробляємо реабілітаційні і профілактичні програми, або Healthy (оздоровчі). Реабілітаційні програми допоможуть відновитись після травми і захворювань кістково-м'язевої системи. Профілактичні, або Healthy програми призначені для підтримки результатів після реабілітації або для профілактики пофесійних захворювань.
Програми відновлення спини та шиї допоможуть при: порушенні постави, сколіозі, болі у спині, зміщенні хребців, радикуліті, міжхребцевій грижі (кила), люмбаго, спондильозі, остеохондрозі хребта, дорсалгії, міжхребцевій невралгії, травмах хребта та шиї, хворобі Бєхтєрєва.  

 • Програми відновлення плеча при:

  Артриті, артрозі, тендініті, тендовагініті, бурситі, плечелопатковому периартриті.

 • Програми відновлення ліктя при:

  Артриті, артрозі, епікондиліт, бурситі ліктьового суглобу, лікоть тенісиста.

 • Програми відновлення кульшового суглобу і стегна

  Артоз кульшового суглобу (коксартроз), перелом шийки стегнової кістки, дисплазія кульшових суглобів.

 • Програми відновлення колінного суглоба і гомілки при:

  Артриті, артрозі (гонартроз), бурситі колінного суглобу, хворобі Осгуда-Шляттера, остеохондропатіяї.

Програми відновлення для стоп і гомілкостопного суглобу. Для дітей програми при: плоскостопості, вальгусній і варусній деформації, спастичній стопі та інших порушень в розвитку стоп.
Дорослі програми реабілітації при: тендиніті або запаленні ахіллового сухожилля, бурсит великих пальців, мозолі, натоптиші, п'яткові пори, неврома, підошовний фасциїт.

Picture about the company

Персональні фітнес програми 

Ми проводимо персональні заняття з фітнесу за наступними напрямками: TRX функціональні трeнування, вік 18+; Повітряна гімнастика Aerial silks та Aerial hoop для дорослих і дітей; Профілактичні заняття ''Здорова постава'' для дітей. Zumba, вік 18+ 
 ''Твоє тіло-твоє діло''! Фітнес став невідємною частиною життя багатьох людей і ми віримо в те, що наше тіло без регулярної та правильної нагрузки починає втрачати свою функціональність. 

Ми не можемо повпливати на спадковість, але ми можемо обирати їжу, виділяти час на тренування і все, що потрібно від нас – це бути дисциплінованими.   Зайва вага, швидка втома, задишка, сутулість набута від монітора – це наслідки того на, що ми витрчаємо свій час і ліки від цього одні - це рух і свідомість того що ми їмо. В Zarpa ми розробляємо фітнес програми які враховоують ваші цілі і особливості організму.