+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Загальний класичний масаж усього тіла

Чи може людина вважати себе здоровою, якщо відчуває дискомфорт у всьому тілі, скованість рухів, болі в спині та суглобах? Об’єктивно лікарі в неї не знаходять жодних патологій, але перевтома, постійні навантаження дають про себе знати. Якщо вас турбують подібні симптоми, допоможе класичний оздоровчий масаж. В центрі Zarpa його рекомендують пройти майже всім, і обов’язково поєднувати з фізичними вправами. Таким способом можна уникнути більш серйозних захворювань, швидко відновитись після тренувань чи важкої праці. Методика підходить і дорослим, і дітям.

У чому його особливість?

Класичний масаж, на відміну від лікувального, рівномірно впливає на всі м’язи тіла. Він не враховує-сегментарно-рефлекторних зв’язків. Основна ціль процедури - нормалізувати тонус мускулатури, зняти втому і стрес, покращити кровообіг та лімфообіг в тканинах.
Процедуру починають від стоп, потім переходять до гомілок, стегон, сідничної ділянки, спини, рук та шиї. 

При цьому використовуються класичні прийоми:

  Погладжування. Фізичний терапевт м’якими рухами впливає на шкіру, щоб стимулювати розширення судин і притік крові. Погладжування завжди проводиться від центру до периферії, по ходу лімфатичних судин. Прийом готує тіло до більш інтенсивного масажу.
  Розтирання
  Шкіра зміщується у різних напрямках. Прийом виконується долонею, пальцями або кулаком вздовж хребта. Основна його ціль - остаточно підготувати шкіру та м’язи до глибокого впливу. Розтирання покращує кровообіг та лімфообіг, кровопостачання суглобів, трофіку тканин, підвищує еластичність шкіри та м’язів.
  Розминання
  Цей прийом впливає на м’язи. Тканини захоплюються пальцями, відтягуються, віджимаються, стискаються і розтягуються. Посилюється кровотік, відновлюється нормальний тонус мускулатури, через рефлекторні зв’язки відбувається вплив на центральну нервову систему.
  Вібрація
  Поверхневим та глибоким тканинам передаються коливальні рухи різної амплітуди та швидкості. Вони здійснюються за допомогою пальців або всієї долоні. Прийом має найбільший вплив на нервову систему, відновлює та активізує рефлекторно-м’язові зв’язки, покращує адаптивні можливості організму.

Техніки масажу чергуються між собою. Після кожної зміни прийому виконують погладжування. Щоб правильно провести процедуру, фахівець повинен володіти відповідними знаннями та досвідом.

Ціни на загальний класичний масаж всього тіла

Завантажте прайс, щоб отримати доступ до всіх цін 

Що входить до послуги?

Перед початком курсу ви прийдете на візит до фізичного терапевта. Він детально розпитає вас про перенесені та наявні хвороби, щоб виключити протипокази. Потім огляне, якщо побачить суттєві зміни в поставі, стані м’язів та хребта, пропонує пройти додаткову діагностику, що оплачується окремо.На сеанс вам не потрібно нічого брати з собою. В центрі є одноразові простирадла та рушники, допоміжні засоби для масажу. Ми працюємо з дотриманням всіх санітарних правил.Після закінчення курсу ви обов’язково одержите рекомендації. Фізичний терапевт порадить комплекс вправ, який допоможе зняти втому після важкого дня. При необхідності запропонує пройти курс реабілітації в нашому центрі.

Коли призначається класичний масаж усього тіла?

Класичний масаж усього тіла призначається чоловікам і жінкам. Але найчастіше він призначається при:

  Болях в спині та суглобах
  Дискомфорті в тілі, скованості рухів
  Фізичній перевтомі
  Стресах, депресії
  Безсонні
  Синдромі хронічної втоми
  Хронічних легеневих захворюваннях
  Гіпертонії
  Реабілітації після травм
  Відновленні після спортивних змагань
  Для профілактики захворювань кістково-м’язової системи

Не рекомендують робити процедуру в гострий період інфекції, при гіпертонії. Протипоказана вона хворим з порушенням згортання крові, онкологією. Якщо діагностовані серйозні патології опорно-рухового апарату (грижі та протрузії дисків, сколіоз, артрози) чи внутрішніх органів, краще пройти курс лікувального масажу.

Потрібна консультація фізичного терапевта?

Заповніть форму і ми допоможемо обрати масаж

Дякуємо за інтерес до наших послуг!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Які результати від загального класичного масажу тіла?

Загальноукріплююча дія

Масаж впливає на всі органи та системи. Він зміцнює м’язи, попереджає дегенеративні процеси в кістках та суглобах, покращує імунітет.

Відновлююча дія

Після пройденого курсу відновлюється працездатність, знімається втома. Масаж готує м’язи до фізичних навантажень. Ймовірність травм після нього знижується.

Розслаблююча дія

Знімається гіпертонус мускулатури, викликаний фізичним перевантаженням. М’які рухи фізичного терапевта допомагають зняти стрес і піднімають настрій.

Безпечність

Процедура має мало протипоказів і практично не викликає побічних дій. Масаж можна проводити дітям та немовлятам, людям похилого віку, ослабленим хворим.

Косметичний ефект

Багато жінок та дівчат турбуються про стан своєї шкіри. Після курсу масажу вона стає пружною та еластичною, очищається від зроговілого епідермісу. За рахунок покращення циркуляції лімфи сходять набряки, а притік крові допомагає повернути свіжість та відновити природній колір.

Як ми працюємо?

Запис

Ви телефонуєте нам чи записуєтесь через форму на сайті. Адміністратор визначає час візиту (з урахуванням ваших побажань) та надає інформацію по цінах на процедури.

1
2
3
4
1

Запис

Перший візит

Курс масажу

Завершення курсу

Як проводять загальний класичний масаж в центрі Zarpa?

Фізичні терапевти в нашому центрі починають курс масажу лише у тому випадку, коли до нього немає протипоказань. Для цього проводиться детальне опитування і при необхідності вивчається медична картка клієнта. Звертається увага на порушення постави, асиметрію м’язів та інші ознаки, які можуть бути сигналом про патологію кістково-м’язової системи. В таком випадку рекомендують пройти курс реабілітації.Ми практикуємо ручний загальний масаж. Методика має свої переваги. Спеціаліст перебуває в тісному контакті з клієнтом. Це дозволяє контролювати найменші зміни і коригувати інтенсивність маніпуляцій. Тепло рук, м’які рухи краще розслаблюють мускулатуру, заспокоюють та покращують настрій. Ми радимо своїм клієнтам не втрачати контакту з центром. Профілактичний масаж варто проходити 1-2 рази в рік. Його обов’язково слід поєднувати з комплексом вправ, які розробляють наші фізичні терапевти. 

Хто проводить класичний масаж у Львові?

Більшість масажистів у Львові проводять саме класичний варіант процедури. Серед них є багато хороших фахівців, хоча під час сеансів вони часто обмежуються лише спиною. Якщо ви хочете одержати дійсно професійну послугу, звертайтесь у центр Zarpa. Після пройденого курсу ви будете задоволені ефектом. Якщо вас цікавить, скільки коштує курс, перегляньте наш прайс. Вартість класичного масажу вас приємно здивує. Щоб потрапити на візит до фізичного терапевта, заповніть форму в нижній частині сторінки або подзвоніть нам.

Масаж загальний лікувальний

Будь ласка, заповніть форму, щоб записатися на масаж

Вид масажу:

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас, протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.