10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Загальний класичний масаж всього тіла

Чи може людина вважати себе здоровою, якщо відчуває дискомфорт у всьому тілі, скованість рухів, болі в спині та суглобах? Об’єктивно лікарі в неї не знаходять жодних патологій, але перевтома, постійні навантаження дають про себе знати. Якщо вас турбують подібні симптоми, допоможе класичний оздоровчий масаж. В центрі Zarpa його рекомендують пройти майже всім, і обов’язково поєднувати з фізичними вправами. Таким способом можна уникнути більш серйозних захворювань, швидко відновитись після тренувань чи важкої праці. Методика підхоить і дорослим, і дітям.

У чому його особливість?

Класичний масаж, на відміну від лікувального, рівномірно впливає на всі м’язи тіла. Він не враховує-сегментарно-рефлекторних зв’язків. Основна ціль процедури - нормалізувати тонус мускулатури, зняти втому і стрес, покращити кровообіг та лімфообіг в тканинах.
Процедуру починають від стоп, потім переходять до гомілок, стегон, сідничної ділянки, спини, рук та шиї. 

При цьому використовуються класичні прийоми:

  Погладжування. Фізичний терапевт м’якими рухами впливає на шкіру, щоб стимулювати розширення судин і притік крові. Погладжування завжди проводиться від центру до периферії, по ходу лімфатичних судин. Прийом готує тіло до більш інтенсивного масажу.
  Розтирання
  Шкіра зміщується у різних напрямках. Прийом виконується долонею, пальцями або кулаком вздовж хребта. Основна його ціль - остаточно підготувати шкіру та м’язи до глибокого впливу. Розтирання покращує кровообіг та лімфообіг, кровопостачання суглобів, трофіку тканин, підвищує еластичність шкіри та м’язів.
  Розминання
  Цей прийом впливає на м’язи. Тканини захоплюються пальцями, відтягуються, віджимаються, стискаються і розтягуються. Посилюється кровотік, відновлюється нормальний тонус мускулатури, через рефлекторні зв’язки відбувається вплив на центральну нервову систему.
  Вібрація
  Поверхневим та глибоким тканинам передаються коливальні рухи різної амплітуди та швидкості. Вони здійснюються за допомогою пальців або всієї долоні. Прийом має найбільший вплив на нервову систему, відновлює та активізує рефлекторно-м’язові зв’язки, покращує адаптивні можливості організму.

Техніки масажу чергуються між собою. Після кожної зміни прийому виконують погладжування. Щоб правильно провести процедуру, фахівець повинен володіти відповідними знаннями та досвідом.

Ціни на класичний масаж всього тіла

Разова послуга

350 грн.

Тривалість масажу 60 хв.Від 18 років

Абонемент на 10 сеансів

3150 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 315 грн.

Абонемент на 15 сеансів

Massage_Hand_Health_Medical_Spa_body_relax

3250 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 216 грн.

Разова послуга

210 грн.

Тривалість 20 хв.Від 1 року - 10 років

Абонемент на 10 сеансів

1890 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 189 грн.

Абонемент на 15 сеансів

2730 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 182 грн.

Разова послуга

spa and massage

240 грн.

Тривалість 25-30 хв.Від 11 років до 17 років

Абонемент на 10 сеансів

2160 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 216 грн.

Абонемент на 15 сеансів

3120 грн.

Ціна за один масаж в абонементі 208 грн.

Що входить в послугу?

Перед початком курсу ви прийдете на візит до фізичного терапевта. Він детально розпитає вас про перенесені та наявні хвороби, щоб виключити протипокази. Потім огляне, якщо побачить суттєві зміни в поставі, стані м’язів та хребта, пропонує пройти додаткову діагностику, що оплачується окремо.
На сеанс вам не потрібно нічого брати з собою. В центрі є одноразові простирадла та рушники, допоміжні засоби для масажу. Ми працюємо з дотриманням всіх санітарних правил.
Після закінчення курсу ви обов’язково одержите рекомендації. Фізичний терапевт порадить комплекс вправ, який допоможе зняти напругу після важкого дня. При необхідності запропонує пройти курс реабілітації в нашому центрі.

Коли призначається класичний масаж всього тіла?

Класичний масаж всього тіла - це профілактичний метод, який показаний практично всім, дорослим і дітям, чоловікам і жінкам. Але найчастіше він призначається при:

  Болях в спині та суглобах
  Дискомфорті в тілі, скованості рухів
  Фізичній перевтомі
  Стресах, депресії
  Безсонні
  Синдромі хронічної втоми
  Хронічних легеневих захворюваннях
  Гіпертонії
  Реабілітації після травм
  Відновленні після спортивних змагань
  Для профілактики захворювань кістково-м’язової системи

Не рекомендують робити процедуру в гострий період інфекції, при гіпертонії. Протипоказана вона хворим з порушенням згортання крові, онкологією. Якщо діагностовані серйозні патології опорно-рухового апарату (грижі та протрузії дисків, сколіоз, артрози) чи внутрішніх органів, краще пройти курс лікувального масажу.

Потрібна консультація терапевта?

Заповніть форму і ми допоможемо обрати масаж

Дякуємо за інтерес до наших послуг!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Які вигоди дає загальний класичний масаж тіла?

Загальноукріплююча дія

Масаж впливає на всі органи та системи. Він зміцнює м’язи, попереджає дегенеративні процеси в кістках та суглобах, покращує імунітет.

Відновлююча дія

Після пройденого курсу відновлюється працездатність, знімається втома. Масаж готує м’язи до фізичних навантажень. Ймовірність травм після нього знижується.

Розслаблююча дія

Знімається гіпертонус мускулатури, викликаний фізичним перевантаженням. М’які рухи фізичного терапевта допомагають зняти стрес і піднімають настрій.

Безпечність

Процедура має мало протипоказів і практично не викликає побічних дій. Массаж можна проводити у дітей та немовлят, людей похилого віку, у ослаблених хворих.

Косметичний ефект

Багато жінок та дівчат турбуються про стан своєї шкіри. Після курсу масажу вона стає пружною та еластичною, очищається від зроговілого епідермісу. За рахунок покращення циркуляції лімфи сходять набряки, а притік крові допомагає повернути свіжість та відновити природній колір.

Як ми працюємо

Запис

Ви телефонуєте нам чи записуєтесь через форму на сайті. Адміністратор визначає час візиту (з урахуванням ваших побажань) та називає ціну процедури.

1
2
3
4
1

Запис

Перший візит

Курс масажу

Завершення курсу

Оберіть фахівця

Натисніть на ім'я, щоб здійснити онлайн запис

Як проводять загальний класичний масаж в центрі Zarpa

Фізичні терапевти в нашому центрі починають курс масажу лише у тому випадку, коли до нього немає протипоказань. Для цього проводиться детальне опитування і при необхідності вивчається медична картка клієнта. Звертається увга на порушення постави, асиметрію м’язів та інші ознаки, які можуть бути сигналом про патологію кістково-м’язової системи. В таком випадку рекомендують пройти курс реабілітації.
Ми практикуємо ручний загальний масаж. Методика має свої переваги. Спеціаліст перебуває в тісному контакті з клієнтом. Це дозволяє контролювати найменші зміни і коригувати інтенсивність маніпуляцій. Тепло рук, м’які рухи краще розслаблюють мускулатуру, заспокоюють та покращують настрій.
Ми радимо своїм клієнтам не втрачати контакту з центром. Профілактичний масаж варто проходити 1-2 рази в рік. Його обов’язково слід поєднувати з комплексом вправ, які розробляють наші фізичні терапевти. 

Хто проводить класичний масаж у Львові

Більшість масажистів у Львові проводять саме класичний варіант процедури. Серед них є багато хороших фахівців, хоча під час сеансів вони часто обмежуються лише спиною.
Якщо ви хочете одержати дійсно професійну послугу, звертайтесь у центр Zarpa. Після пройденого курсу ви будете задоволені ефектом. Якщо вас цікавить, скільки коштує курс, перегляньте наш прайс. Вартість класичного масажу вас приємно здивує. Щоб попасти на візит о фізичного терапевта, заповніть форму в нижній частині сторінки або подзвоніть нам.

Image placeholder

Будь ласка, заповніть форму, щоб записатися на масаж

Вид масажу:

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас, протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.