+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Кістково-м’язова система при інтенсивних тренуваннях потребує особливого підходу. Адже значні навантаження можуть спровокувати травми і порушення, які надовго виведуть спортсмена з форми. Саме тому система підготовки атлетів у всіх країнах світу включає хоча б один сеанс спортивного масажу на день. Часто таких процедур проводиться декілька. Вони потрібні не лише професіоналам, а й любителям спорту. Не завадить масаж дитині, яка відвідує спортивну секцію, а також дорослим при регулярних заняттях фітнесом чи в тренажерному залі.

У чому суть масажу для спортсменів?

Основні цілі процедури - підготовка м’язів до навантажень, підтримка фізичної форми, відновлення після змагань і попередження травм. Спортивний масаж є обов’язковою складовою програми тренування. Він має декілька видів:

  Попередній. Триває 10-20 хвилин і проводиться за чверть години до розминки. Готує мускулатуру до навантажень. Вид має свої варіанти - розігріваючий (попереджає переохолодження), заспокійливий, тонізуючий та мобілізуючий (приводить в норму психоемоційний стан перед змаганням).
  Тренувальний. Є частиною загальної підготовки спортсменів. Робиться через 1,5-2 години після тренування і триває біля 60 хвилин. Мета процедури - мобілізувати кістково-м’язову систему, підвищити тонус та працездатність мускулатури, покращити рухомість та кровопостачання суглобів. Для цього детально опрацьовуються саме ті м’язи, які найбільше навантажені під час заняття конкретним видом спорту.
  Відновний (відновлюючий). Також має декілька варіантів. Перший проводиться зразу після фізичних навантажень, протягом 10-15 хвилин. Другий направлений на відновлення форми в кінці серії змагань, або перерви в тренуваннях. Третій - це масаж при спортивних травмах.

Під час процедури використовуються техніки класичного масажу. Тільки співвідношення та інтенсивність рухів є різною. Погладжування займає всього 5% часу. Біля 15% виділяється на стискання та натискування, 12-13% на розтирання і 2,5% на додаткові прийоми (наприклад, вібрацію). Найбільше часу (65%) займає розминання.
При необхідності підключаються інші типи масажу. Детально опрацьовується кожен м’яз, від місця його прикріплення до кістки. Звертається увага на суглоби, для підвищення їх функціональності використовуються активні та пасивні рухи. 

Ціни на спортивний масаж

Щоб отримати доступ до цін на спортивний масаж, завантажте прайс.

Ефект від спортивного масажу

Спортивний масаж впливає на м’язи, зв’язки, суглоби і організм в цілому. Він має тонізуючий та оздоровчий ефект. Подразнення рецепторів на шкірі запускає цілий каскад реакцій:

  Активізуються зв’язки між периферичною та центральною нервовою системою. Підвищується швидкість реакції м’язів на подразнення, стимулюються їх скорочення, нормалізується тонус, регулюється робота внутрішніх органів.
  Розширюються капіляри, збільшується швидкість руху крові в судинах, покращується газообмін та трофіка тканин.
  Стимулюється відтік лімфи і виведення продуктів обміну.
  Виділяються біологічно-активні речовини (гістамін, адреналін, ацетилхолін). 

Масаж підвищує адаптивні можливості організму. М’язи, зв’язки та суглоби стають стійкими до значних фізичних навантажень. Краще починають працювати дихальна та серцево-судинна системи.
Посилене кровопостачання тканин і виведення токсичних продуктів обміну дозволяє швидко відновлюватись після змагань. Подразнення та активізація нервово-рефлекторних зв’язків є фактором додаткового тренування мускулатури.

Які переваги надає спортивний масаж?

Не всі спортсмени і навіть тренери приділяють достатньо уваги масажу. Але досвід багатьох клубів та команд показує, що цей метод впливає на результати тренувань і дозволяє попередити багато проблем, пов'язаних з перевантаженнями. Він має цілий ряд своїх переваг.

Результати

Регулярні процедури дозволяють показувати кращі результати під час змагань. Масаж стає додатковим методом тренування, швидко повертає форму і приводить до норми емоційний стан.

Відновлення

Після інтенсивного тренування масаж розслаблює, а згодом повертає нормальний тонус м’язам. Швидко виводяться токсини і покращується живлення тканин. Спортсмен через дуже короткий час може почати нову програму підготовки.

Профілактика травм

Ризик травми підвищується при нерівномірних навантаженнях і поганій підготовці кістково-м’язової системи до тренування. Масаж допомагає значно знизити цю небезпеку. 

Повернення фізичної форми

Якщо на деякий час припинити тренування, згодом дуже важко набрати звичний темп. Спортивний масаж допомагає швидко і без ризику травмування повернути форму і знову досягати бажаних результатів.

Реабілітація

Спортивний масаж - невід’ємна частина активної реабілітації. Його варто пройти в період реконвалесценції, коли основні наслідки травми вже подолані. Це дозволить швидше повернутись до тренувань.

Потрібна допомога при виборі масажу?

Заповніть форму і ми допоможемо обрати процедуру. 

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Як ми працюємо?

Запис

Ми працюємо, як з окремими спортсменами, так і з цілими командами. Ви записуєтесь через сайт чи телефонуєте. Ми домовляємось про час візиту або виїзд спеціаліста на тренування чи змагання (вартість послуги обговорюється індивідуально).

1
2
3
4
1

Запис

Діагностика

Складання програми

Виконання програми

Методика спортивного масажу в реабілітаційному центрі Zarpa!

Ми виконуємо всі види спортивного масажу - попередні, тренувальний відновлювальний, загальний і локальний. Якщо потрібно, виїжджаємо до команди в тренувальний центр чи на місце змагання. Програми підбираються персонально. Спочатку ми визначаємо, яка група м’язів повинна опрацьовуватись першочергово. Це залежить від особливостей спорту та самого атлета. Наприклад, для боксерів найважливішими будуть руки та плечі, для плавців - спина. У футболістів уваги потребує мускулатура гомілок та стегон, колінні та гомілково-стопні суглоби. У культуристів - всі ділянки тіла, включаючи живіт.Якщо при діагностиці ми визначаємо підвищений ризик травми, працюємо над його зниженням. Для цього призначається локальний масаж, комплекс спеціальних вправ. Схожу методику використовують при потребі підвищити результати тренувань. Опрацьовується група м’язів та суглобів, яка є найслабшою.Під час процедури ми комбінуємо різні техніки. Крім класичного спортивного масажу використовуємо:

  Міофасціальний
  Лікувальний
  Сегментно-рефлекторний
  Іспанський
  Рефлексотерапію

Після травм для відновлення радимо також активну реабілітацію. Вона включає комплекс вправ для зміцнення мускулатури та скелета, покращення рухливості суглобів, виправлення порушень постави.Для спортсменів є важливим правильне харчування. В центрі Zarpa працює лікар- нутриціолог (дієтолог). Вона підбере раціон, в якому будуть враховані всі навантаження і витрати енергії. Буде складений список продуктів та страв, які найкраще задовольняють потреби під час інтенсивних тренувань.

Хто робить спортивний масаж у Львові?

Масаж спортсменів - це важлива частина тренування. Великі команди мають в своєму складі власних спеціалістів. Та не всі можуть дозволити собі такий штат, інколи немає потреби оплачувати фахівця для 2-3 атлетів.
Фізичні терапевти центру Zarpa мають біля 10 років досвіду проведення спортивного масажу. Ми працюємо з командами, професіоналами та любителями. Процедура підійде навіть людям, які мають важку фізичну роботу і хочуть швидко відновлювати сили. Ціна послуги є у нас на сайті, але часто вона визначається індивідуально. Щоб дізнатись скільки буде коштувати спортивний масаж саме для вас і замовити його, зареєструйтесь через форму на цій сторінці або зателефонуйте.

Image placeholder

Щоб записатись на масаж, заповніть форму

Оберіть вид сеансу

Дякуємо за запис!

ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.