+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Антицелюлітний масаж

Ви розглядаєте себе в дзеркалі і помічаєте на стегнах, сідницях чи животі “апельсинову шкірку”. З такою проблемою стикається багато жінок, не залежно від віку та ваги. З точку зору медиків вона не загрожує. Хоча може сигналізувати про порушення в організмі, що потребують лікування. Наприклад, посилюється при варикозному розширенні вен. Ефективний спосіб позбутись некрасивого рельєфу на шкірі - масаж від целюліту. Він дає хороші результати, якщо поєднується з фізичними вправами і зміною типу харчування.

В чому суть масажу від целюліту?

Підшкірна жирова основа складається з клітин адипоцитів наповнених жиром. Вони розташовані в чарунках з переплетених колагенових волокон. При зниженні еластичності тканин, застої лімфи, надлишку ваги об’єм чарунок збільшується, що веде до зміни рельєфу шкіри.
Ціль антицелюлітного масажу - зменшити кількість жирових відкладень, усунути набряки і підвищити пружність тканин. Під час процедури застосовуються класичні прийоми - погладжування, розтирання, розминання та вібрація, тільки інтенсивність їх значно більша. Підключаються додаткові рухи - пиляння, валяння, накочування, поплескування. Для маніпуляції використовуються пальці, долоні, навіть передпліччя і лікоть руки.
При значному набряку тканин на перших сеансах проводять поверхневий масаж, щоб прискорити відтік лімфи. Напрямок рухів завжди від центру до периферії, в бік лімфатичних вузлів. Далі переходять до глибшого впливу на підшкірну жирову клітковину.
Крім класичного ручного антицелюлітного масажу існують й інші техніки. Наприклад, хороший ефект дають вакуумні банки, апаратний баночний та вібромасаж. Популярна процедура - пневмомасаж. На тіло одягають спеціальний костюм, в який накачується повітря. Апарати мають свої переваги та недоліки. Але більшість таких маніпуляцій поєднуються з ручними техніками для досягнення кращого результату.

Ціни на антицелюлітний масаж

Щоб отримати доступ до цін на антицелюлітний масаж, завантажте прайс

Ефект від антицелюлітного масажу!

На першому етапі масаж проти целюліту забезпечує кращий відтік лімфи. В результаті зменшується набряк і виводяться токсини. При інтенсивному розтиранні розширюються капіляри, піднімається місцева температура тіла і покращується кровообіг. Це сприяє потраплянню в тканини більшої кількості кисню та поживних речовин. Колір і стан шкіри покращується, збільшується кількість і міцність колагенових та еластинових волокон.На етапі розминання усуваються жирові відкладення. Стінки адипоцитів частково руйнуються, їх вміст виходить в міжклітинний простір, а згодом виводиться з лімфою. Вібрація (поплескування, струшування) посилює ефекти розтирання та розминання, підвищує пружність тканин, швидко позбавляє від жирових відкладень. 

Після 10-12 сеансів масажу відбуваються суттєві зміни:

  Вирівнюється рельєф шкіри
  Стає помітним схуднення (зменшується об’єм стегон, сідниць, живота)
  Колір шкіри стає природнім, поверхня гладкою
  Підвищується пружність та еластичність тканин

Щоб справді позбутись целюліту надовго, потрібен не лише масаж. Важливо правильно харчуватись, регулярно займатись спортом.

В чому переваги професійного антицелюлітного масажу?

Поширений міф, що ефективний масаж проти целюліту можна зробити самостійно. Не потрібно ходити в салон, варто просто прочитати опис методики. Але результати таких дій дуже сумнівні. Тому ми радимо проходити процедуру у професіоналів, це дає багато переваг.

Масаж всього тіла

Вплив лише на проблемну зону дає слабкий ефект. Для позбавлення від “апельсинової шкірки” потрібно забезпечити відтік лімфи та активізувати кровообіг у підшкірній клітковині на всій поверхні тіла, нормалізувати тонус м’язів. Самостійно зробити масаж у всіх місцях неможливо.

Кваліфікація

Фізичні терапевти центру Zarpa мають спеціальну освіту та постійно проходять додаткові навчання. В них є багаторічний досвід проведення саме антицелюлітного масажу. Завдяки знанням анатомії, фізіології, досконалому володінню техніками, вони зроблять процедуру якісно, результативно та без шкоди для здоров’я.

Тривалість процедури

Щоб досягти ефекту, антицелюлітний масаж всього тіла має тривати не менше 80 хвилин. Фахівці достатньо фізично підготовлені, щоб проводити маніпуляцію так довго. Вдома важко виділити час, без спеціальних навичок неможливо утримувати силу і темп рухів понад годину.

Комфорт

В нашому центрі масаж проводять в просторих кабінетах і на зручних столах. Фізичний терапевт допоможе розслабитись, щоб ви не відчували під час процедури болю чи дискомфорту.  

Ефективний антицелюлітний масаж в центрі Zarpa!

Фізичні терапевти нашого центру практикують ручний антицелюлітний масаж. Він має свої переваги:

  Методика та техніка підбирається під конкретного клієнта і його проблему.
  Під час процедури можна швидко змінити силу натиску, прийоми.
  Фізичний терапевт добре контролює ситуацію і має тісний контакт з клієнтом.

Ми використовуємо під масажу антицелюлітну олію та іншу професійну косметику. Особливу увагу варто звернути на креми з екстрактами червоного перцю. Вони сприяють покращенню кровообігу та трофіки тканин. Також для масажу використовуються силіконові банки. Вони створюють вакуум і підвищений тиск на поверхні шкіри. Внаслідок цього покращується кровообіг і трофіка тканин, швидше розбиваються целюлітні відкладення.На першому курсі краще пройти загальний масаж всього тіла - від п’яток до самої шиї. На повторних можна обмежуватись лише проблемними зонами (стегнами, сідницями, животом), застосовуючи комбінований баночний та ручний масаж.Целюліт - це комплексна проблема, яка зв’язана з малоактивним способом життя, неправильним харчуванням. Тому наша програма включає консультацію дієтолога і фізичного терапевта, що займається активною реабілітацією. Ми радимо змінити тип харчування, більше часу приділяти спортивним заняттям. Наші спеціалісти можуть порекомендувати вам спеціальний комплекс вправ.

Як правильно обрати антицелюлітний масаж у Львові?

Існує стереотип, що антицелюлітний масаж для схуднення і боротьби з “апельсиновою шкіркою” - це дуже болюча процедура, після якої обов’язково мають залишатись синці. Тільки тоді можна говорити про його ефективність. В цьому своїх клієнтів переконують не надто професійні масажисти, що часто навіть не мають відповідних сертифікатів та освіти. Насправді, дискомфорт створюється мінімальний, а потім на тілі не повинно бути жодних слідів. Лише така маніпуляція вважається правильною.Спеціалісти центру Zarpa добре володіють методикою. Ви одержите хороший результат без побічних дій і за помірну вартість (в цьому ви можете переконатись, переглянувши наш прайс). Для цього потрібно лише записатись на прийом через форму на сайті. Якщо вам зручніше, то можете зателефонувати до нас в робочий час.

Масаж антицелюлітний

Записатись на масаж

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас у робочий час.

Can't send form.

Please try again later.