+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Консультація лікаря-дієтолога

Діагностика | персональна програма харчування

Лікування їжею

Ви спробували не одну дієту, але зайва вага завжди повертається? Хочете готувати здорову їжу для всієї родини, та не знаєте як? Ви багато працюєте чи навчаєтесь, повноцінне харчування здається вам недосяжною мрією, а розлади травлення вже дають про себе знати? Не варто залишатись з цими проблемами наодинці, або шукати порад в інтернеті. Запишіться на прийом лікаря дієтолога у нашому центрі.Після консультації ви зміните свій погляд на харчування, зміст та вплив різних дієт на ваш організм. Лікар дієтолог створить для вас індивідуальний раціон, підбере продукти і способи їх приготування. Якщо скористаєтесь усіма порадами, ваше тіло надовго стане струнким, покращиться самопочуття і працездатність, ви знову відчуєте смак життя.

В чому переваги професійної консультації дієтолога?

1. Індивідуальний план харчування

Індивідуальний план харчування. Визначається лише після детального збору анамнезу, огляду, вивчення способу та ритму життя. При необхідності рекомендують пройти додаткові обстеження.

2. Створення раціону для всієї родини

Створення раціону для всієї родини. Лікар особливу увагу звертає на харчування дітей різного віку та підлітків. Окреме меню підбирається для вагітних жінок та матерів, що годують грудьми.

3. Харчування при захворюваннях

Харчування при захворюваннях ендокринної, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату. Розробляється після консультації та в тісному контакту з вузькими спеціалістами.

4. Консультування пацієнтів з непереносимістю певних продуктів та харчовою алергією

Консультування пацієнтів з непереносимістю певних продуктів та харчовою алергією. Для правильного вибору раціону проводиться тестування та призначаються аналізи. Після цього розробляється індивідуальне меню.

5. Корпоративне харчування

Корпоративне харчування. Складається раціон для всіх працівників компанії. Після чого обирається кейтерінг, який готує та привозить страви зі спеціально вибраних продуктів. Є можливість організувати здорове харчування в громадських місцях для 1-2 співробітників.

6. Спортивне харчування для дорослих та дітей

Спортивне харчування для дорослих та дітей. Індивідуальна розробка меню відповідно до навантажень. Призначення вітамінів та біологічно активних добавок для підтримання та швидкого відновлення фізичної форми. Тісний контакт з тренером. 

7. Психологічна підтримка.

Психологічна підтримка. Радикально змінити підхід до харчування не завжди просто. Тому дієтолог допомагає знайти правильну мотивацію, подолати комплекси та стереотипи. При потребі підказує, як розмовляти з близькими та друзями, щоб переконати їх у правильності вашого вибору. 

Ліда Грабовська

Ліда Грабовська

Лікар-дієтолог, нутриціолог

Про мене

Я — практикуючий лікар-дієтолог, нутриціолог. Вже 4 роки я змінюю на краще життя людей!
У мене альтернативний підхід до дієти та лікування різних захворювань. Дієту я розглядаю не як короткотривалий процес, а як стиль життя і в кожного він різний.

Більшість захворювань, які ми стараємось лікувати класичною медициною можна усунути, змінивши раціон та спосіб життя. Звісно, пігулки потрібні, але лікування починається з усвідомлення того, що призвело до погіршення стану здоров'я, а не з рецепту в аптеці.

Я закінчила ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю лікувальна справа. Одразу після інтернатури почала практикуватися у дієтології.

Паралельно з роботою, я завжди навчаюсь: книжки, конференції, семінари, лекції, вебінари.

Я люблю те що роблю, бо дієтологія для мене — це не професія, це стиль життя, який дозволив змінити не лише мої життя та здоров’я, а й життя та здоров'я інших людей, які приходять до мене за допомогою.

Ми почуваємся настільки добре, наскільки якісно ми їмо і ставимося до нашого організму.

Швидкого результату не буває, якщо ми роками «знущались» над своїм організмом, то тиждень «правильного» харчування нічого не змінить, але стане першим кроком до нового, зовсім іншого життя.

Тому якщо Ви готові міняти свої стосунки з їжею заради здорового та якісного життя, чекаю Вас на консультації!

Моя кар'єра

 • ЛНМУ ім. Данила Галицького, медичний факультет, лікувальна справа, інтернатура - психіатрія, спеціалізація - дієтологія

 • Курси з нутриціології, саногенезу та сучасної фітотерапії NSP

 • Тренінг-програма доя лікарів Мистецтво лікування післядипломний курс професійного вдосконалення Асоціація превентивної та антиейдж медицини

 • Міжнародна конференція Pro-pre biotic

 • Курс: Фітнес дієтологія. Курс гормони
  Оксани Оробець

 • Семінар-діалог "Нутриціологічна корекція синдрому хронічної втоми".
  Д Аркадій Бібіков

 • Нутриціологія для фітнес тренерів, Нутриціологія від А до Я. Стартуй з експертами! Форум по нутриціології та психосоматика.

 • Міжнародна конференція в Трускавці, тема: "особливості харчування при фізичних навантаженнях. Як не втратити здоров'я у фітнес залі"

 • Форум по нутриціології та Психосоматиці, Київ тема: "види голоду та як з ним боротися"

Коли звертаються за консультацією лікаря-дієтолога

Для зниження або набору ваги

Частою помилкою є те, що люди сприймають слово дієта, як схуднення але це не так. Дієта складається індивідуально під потреби людини та її організму, якщо взяти дієту "голівудської" зірки і очікувати таких самих результатів то ми просто будемо гаяти час. Тому, якщо Ви прийняли рішення змінити цифри на вагах і самостійно не можете розібратись, як це зробити і задаєтесь цими непростими питаннями:
● чи їсти жирну їжу?
● чи вживати БАДи?
● а після шостої години їсти?
● а, яким спортом займатись...?
Тоді я до Ваших послуг!

При симптомах, які пов'язані з кишечником та їжею

Їжа може, як і лікувати, так і принести шкоду нашому організму. Інколи вживаючи нібито корисну їжу ми отримуємо неочікуваний результат, наприклад підвищене газоутворення або печію, а в той самий момент людина, яка вживала з нами цю їжу почувається чудово. Ми різні і по різному сприймаємо ті чи інші продукти. Тому при змінні раціону чи місця проживання, нам слід обережно підбирати продукти, оскільки вони можуть нам нашкодити та бути причиною частих або постійних розладів.

При захворюваннях травної системи та ендокринної системи

При будь-якому захворюванню, особливо травної системи та ендокринної, нам слід уважніше підбирати їжу, якою ми харчуємось та воду, яку ми п'ємо . Важливою є не тільки сама їжа та вода, а й години її прийому та поєднання з лікувальною фізкультурою (фізичною терапією) та медикаментами, які слід вживати. При захворюваннях дієта може частіше коригуватися тому присутність лікаря-дієтолога є дуже важливою для вибору раціону.

Після та підчас вагітності

Супровід лікаря-дієтолога під час вагітності та після неї є важливою, оскільки лікар має можливість контролювати гормональні зміни протягом усього процесу вагітності і таким чином позитивно впливати обираючи правильну їжу та раціон, які допоможуть зберегти здоров'я мами і дитини, а також правильно підібрана дієта збереже фігуру та хороший тонус м'язів...

При змінні місця проживання

Часті поїздки у місця де панує незнайома нашому організму їжа є ризиком отримати розлад і не насолодитися відпочинком чи пропустити бізнес зустріч. Дегустація екзотичної кухні це звичайно не те у чому собі слід відказувати але, якщо вона буде шкідливою для нашого організму то напевно краще її замінити на, щось менш небезпечне. 

Для того, щоб почуватися добре і знати яку їжу слід їсти 

Стандартна дієта - це їсти, щоб позбавитись голоду. Їжа, як спорт її слід підбирати під можливості та потреби організму, вона має в першу чергу нести користь, а вже потім ситість. Щоб підібрати продукти, які допоможуть досягати хороших результатів у спорті чи почуватися добре з комфортом у кишечнику нам слід зрозуміти особливості організму, а для цього його слід вивчити і у цьому якраз допоможе розібратись лікар-дієтолог.

Записатись на консультацію дієтолога

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас у робочий час!

Can't send form.

Please try again later.

У чому особливість складених мною раціонів?

  1. Індивідуальність. ( враховує особливості Вашого здоров'я і смакові уподобання, саме Ваша потреба у БЖВ.) 
  2. Простота приготування.
  3. Насолодження смаком.
  4. Ефективність і комфорт.

Ціна консультації дієтолога

Щоб отримати доступ до цін на послуги дієтолога, скористайтеся кнопкою.

Як ми працюємо?

Запис на візит онлайн чи по телефону!

У вас відразу буде можливість дізнатись вартість послуг. 

Process image
Process image
Process image
Process image
Process image
Process image
Process image
1
2
3
4
5
6
1

Запис додієтолога

Первинна консультація

Вторинна консультація

Онлайн супровід

Список продуктів

Повторна консультація

Що входить в первинну консультацію дієтолога?

 • Аналіз стану здоров'я

 • Збір інформації про спосіб життя

 • Аналіз вашого харчування

 • Аналіз типу фізичних навантажень

 • document, hospital, medical, medical insurance, anamnesis

  Анамнез захворювань

 • Генетичний анамнез

 •  Консультація по загальних правилах харчування і водного режиму

 • Постановка цілей і задач по фігурі

 • Призначення лабораторної діагностики і обстеження суміжних спеціалістів при потребі

Тривалість проведення 60 хв.

Записатись на консультацію дієтолога

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас у робочий час!

Can't send form.

Please try again later.

Вторинна консультація
(після аналізів):

 • Інтерпретація аналізів і обстежень

 • Терапія і необхідні призначення

 • Персональний список продуктів

 • Персональні рекомендації по режиму харчування, способу життя і фізичних навантажень

 • Постановка цілей і задач по фігурі

 • Консультація по загальних правилах харчування і водного режиму

 • Заміри антропометричних даних

 • Генетичний анамнез

 • Навчання психологічної харчової поведінки

 • Індивідуальне меню (різні варіанти сніданків, обідів, вечерь, перекусів)

Тривалість проведення 60 хв.

Супровід харчування від дієтолога

Після консультації дієтолога та аналізу обстежень ви отримаєте в електронному або друкованому вигляді список продуктів та індивідуальне меню. Але у вас може виникнути потреба в уточненні деяких питань, чи просто в психологічній підтримці. Для цього ми впровадили онлайн супровід, при якому ви можете бути на зв’язку з лікарем 24 години на добу и записуватись на повторні візити.

Illustration

Онлайн супровід

Ви щодня можете відправляти звіт про свою їжу, самопочуття, уточнювати способи приготування. При необхідності лікар допоможе подолати почуття голоду за допомогою корисних перекусів, підтримати та додатково мотивувати.
Раціони смачні та різноманітні. Тому перехід на правильне харчування і відмова від шкідливих продуктів буде неймовірно легким. Ви не відчуєте обмеження в їжі і правильне харчування вам ніколи не надоїсть.

Illustration

Список продуктів

Після детального обстеження ми складемо перелік продуктів, які найкраще підходять для схуднення та покращення здоров'я саме вам. Далі ми розробляємо персональне меню, що включає сніданок, обід, вечерю та перекуси у кількох варіантах. Воно враховує добову потребу білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів. Також пропонуємо різні способи приготування страв. На другому візиті при необхідності в раціон будуть внесені зміни.

Записатись на прийом дієтолога

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо

Дякуємо!

Ми зателефонуємо протягом робочого дня

Can't send form.

Please try again later.