+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Як Вас обманюють реабілітаційні центри

5 речей, які необхідно знати перед тим, як записуватися в центр фізичної терапіїна діагностику, заняття чи масаж

Illustration

Завантажуйте безкоштовно те, що може обійтися Вам в тисячі доларів!

Цю електронну книгу Ви прочитаєте за 10 хв. а отримані знання заощадять десятки годин, потрачених на неефективні медичні заклади.

Оберіть месенджер куди вам відправити

Ви шукаєте місце та фахівців, яким зможете довірити своє здоров'я чи рідних?
Якщо так, тоді ми радимо Вам спершу дізнатися таємниці про, які Вам не розкажуть у жодній рекламі чи відгуку, який розміщують в себе на сайті приватні і державні клініки у, яких надаються послуги з фізичної терапії!
У невеличкій книжці, яку ми підготували для людей які потребуют фізичної терапії чи реабілітації ми розказуємо про задурювання та "впарювання" непотрібних послуг, про те, як компанії, які нібито працюють з державою поступають несправедливо по відношенню до своїх клієнтів. Ви дізнаєтесь про те, що сучасне обладнання, красивий ремонт, та співпраця зі страховими це лише бізнес а не допомога клієнту. Ви дізнаєтесь, як терапевти та цілі клініки заробляють на середньому чеку і ця інформація може просто винести мозок, але це правда сучасної української царини охорони здоров'я. 
Можливо Ви вже відвідуєте один з таких закладів, можливо тільки плануєте і вибираєте куди звернутися, тоді це те, що буде для Вас орієнтиром у правильному виборі. Там Ви не побачите реклами чи антиреклами жодних компаній, тільки спостереження, тільки досвід наш, та наших клієнтів, які пройшли не малий шлях, оскільки завжди шукали місце де будуть справедливі ціни, розумні фахівці, де не буде схем та корупції, де можна довіритись і довірити своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.