+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

  • Львів, вул. Сихівська 16а

  • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Шокуюча правда про остеопатію та остеопатів, яку Ви маєте знати перед тим, як відвідаєте цю послугу!

Чи існують остеопати в Україні?

Що потрібно знати перед тим як записуватись до остеопата?

Що потрібно знати перед тим як записуватись до остеопата?

Останнім часом стрімко зросла популярність остеопатії. Пацієнти з болем у спині, порушеннями постави та навіть хронічними захворюваннями все частіше звертаються до остеопатів, та розповідають про відчутне покращення вже після кількох сеансів. Якщо ви теж хочете спробувати на собі чарівну силу остеопатії, варто знати що насправді такої спеціалізації в Україні немає, а підготовка в медичних закладах по остеопатії не здійснюється. Тож перед тим як довірити своє здоров’я цим фахівцям, треба розібратись які медичні практики вони використовують, та чи можуть гарантувати дієвість своєї терапії.

Що таке остеопатія?

Що таке остеопатія?

Перед тим як говорити про остеопатів варто окреслити що остеопатія - це система альтернативної медицини, яка лікує не саму хворобу, а її причину і розглядає не просто порушення, а організм в цілому. Звучить начебто добре, адже тут йдеться про комплексний підхід до проблеми, якби не одне але - альтернативна медицина це та, яка не має медично доказового підґрунтя, та застосовує способи і методи з недоведеною ефективністю лікування.
Тут вже треба відповісти собі на питання - Чи хотіли б ви лікувати порушення, у фахівців, які використовують не доведені методи у терапії і не дають жодних гарантій на одужання? 

Хто такий лікар-остеопат?

Хто такий лікар-остеопат?

Остеопат - це не лікар, адже офіційно не існує такої професії як лікар-остеопат або остеопат. В Україні остеопатія та остеопатична медицина офіційно не регулюються, тож і підготовка лікарів-остеопатів у медичних навчальних закладах не здійснюється. Проте різні організації, зокрема Асоціація остеопатії, проводять курси, тренінги та інші навчання з остеопатії, де можна отримати дипломи, які потім фахівці показують своїм пацієнтам, при чому курси можуть пройти і люди без спеціальної підготовки чи медичної освіти.

Якщо потрібна консультація справжнього лікаря, заповніть форму і ми допоможемо Вам! 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Як лікують остеопати?

Illustration

Остеопати розглядають організм як єдине ціле, і вважають що в основі всіх захворювань лежить порушення єдності тіла, розуму і духу, тому підхід до лікування має бути комплексним.
Остеопат перевіряє рухливість тіла, та діагностує людину за допомогою пальпації. Після чого проводить певні маніпуляції, які мають виправити асиметрію, покращити циркуляцію крові та лімфи. Метою цих процедур є усунення перешкод природних рухів і структур тіла, які повинні активізувати внутрішні сили організму і запустити процес самолікування. Терапія в остеопатів передбачає, що людина може вилікувати себе сама, якщо налагодити всі функції організму, а також усунути вплив негативних емоції.
На сеансі остеопати також застосовують психологію, адже керуються тим, що більшість порушень походять від стресу. Такий підхід створює “вау ефект”, проте його дієвість не доведено.

Чи можна довіряти позитивним відгукам про остеопатію?

Illustration

Якщо остеопатія - це нетрадиційна медицина, ефективність якої не доведена, то звідки тоді позитивні відгуки пацієнтів? Послуги остеопата оцінюються у нас вище ніж послуги лікарів, ортопедів чи фізичних терапевтів, тому вони проходять курси з остеопатії щоб підняти ціну своїх чеків. Потрапивши до остеопата, який володіє знаннями анатомії та володіє техніками масажу, ви звісно відчуєте полегшення, якщо захворювання стосуються порушення опорно-рухового апарату. Проте надійніше та економніше піти одразу до вузького терапевта, який спеціалізується на певному порушенні, він фахово проведе діагностику, виявить причину порушення і запоропонує доведені методи лікування.Ще однією причиною позитивних відгуків є ефект плацебо, який отримує людина через те що звернулась до фахівця зі своєю проблемою. Проте якщо захворювання потребує лікування, то результату не буде.
Якщо ви все таки вирішили звернутись до остеопата, подбайте про те щоб він не нашкодив, адже є чимало протипоказань до прийому в остеопата. І пам’ятайте, що він не несе відповідальності за свою діяльність і її наслідки для вас, тож якщо захворювання потребує лікування, не відтягуйте його сеансами у фахівців без медичної освіти.

Кому довірити своє здоров'я

Кому довірити своє здоров'я

Дивно, але люди частіше шукають чарівну паличку та фахівців нетрадиційної медицини ніж спеціалістів, які мають спеціальну підготовку та користуються доказовою медициною у лікуванні своїх пацієнтів. Захворювання і травми опорно-рухового апарату, а це наші м'язи та кістки ми можемо довірити фізичним терапевтам, оскільки дана спеціалізація дозволяє проводити терапію з клієнтом/пацієнтом опираючись на доказовість. Тепер ви знаєте, що таке остеопатія і хто може скриватися за іменем лікар-остеопат, тому думайте, кому довірити своє здоров'я.

На цьому скріншоті зображено результати пошуку в Україні за 5 років по запиту остеопат (синім кольором), фізичний терапевт (червоним кольором) реабілітолог (жовтим кольором). Ви можете побачити, що українці дуже сильно довіряють своє здоров'я остеопатам і в той самий час майже зовсім ігнорують спеціалізацію, яка може надати доказові гарантії своєї роботи.

Статистика по пошуку остеопатів

Прайс на наші послуги

Посилання

Якщо Вам чи Вашим рідним потрібна консультація фізичного терапевта, заповніть цю форму і ми допоможемо Вам обрати правильний метод лікування чи профілактики!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.