+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Загальний лікувальний масаж усього тіла

Техніка лікувального масажу розроблена спеціалістами багато десятиліть тому. Вона базується на нервово-рефлекторному зв’язку між шкірою, кістково-м’язовою системою та внутрішніми органами. Без медикаментів та операційного втручання процедура лікує защемлення нервів, біль в попереку, регулює роботу всього організму.Якщо у вас є міжхребцева грижа, артроз, спондильоз чи інші патології опорно-рухового апарату, не спішіть в аптеку. За допомогою масажу та лікувальної фізкультури можливо значно покращити стан кісток і суглобів. Крім того, ви позбудетесь хронічної втоми, будете менше хворіти і почуватиметесь значно краще після закінчення курсу. Позитивний ефект тримається довго, ви забудете про свої проблеми на багато місяців.

У чому особливість лікувального масажу?

В нашій шкірі є сотні чутливих рецепторів. Через нервові закінчення вони зв’язані зі спинним та головним мозком. При механічному подразненні збудження передається в ЦНС, а звідти у зворотному напрямку до м’язів та внутрішніх органів. Внаслідок цього змінюється тонус гладкої та поперечно-посмугованої мускулатури, регулюється робота цілого організму.

Лікувальний чи оздоровчий масаж безпосередньо впливає на:

  Шкіру
  Нервову систему
  М’язи та скелет
  Роботу серця та судин
  Дихання
  Виділення гормонів та біологічно-активних речовин (гістаміну, ацетилхоліну)
  Функцію виділення сечі нирками
  Травлення
  Адаптацію організму та імунітет

В шкірі та м’язах покращується кровообіг, обмін речовин, живлення клітин, активізуються окисно-відновні реакції. Знимається гіпертонус мускулатури, що провокує біль та перевтому. На поверхні тіла є певні сегменти, що через нервові провідники зв’язані з внутрішніми органами. Впливаючи на них за допомогою масажних технік можно змінювати швидкість серцебиття та тиск, знімати спазми кишківника або стимулювати перистальтику, розширювати бронхи та покращувати виділення мокроти. Тому методика використовується при дуже багатьох захворюваннях.

Ціни на масаж всього тіла

Щоб отримати доступ до актуальних цін, завантажте прайс

Що входить в послугу

Перед початком курсу лікувального масажу ви повинні записатись на прийом до фізичного терапевта. На першому візиті він проводить детельне опитування, щоб якомога більше дізнатись про вашу проблему і виключити всі протипокази. Потім починається діагностика кістково-м’язової системи. Спеціаліст оглядає поставу, визначає проблемні місця (деформацію хребта, асиметрію плечей і тазу, перекос спини, спазмовані групи м’язів, ознаки плоскостопості). Лише після цього назначається серія процедур.Масується все тіло, починаючи від стоп і закінчуючи шийною ділянкою. Особливу увагу приділяють проблемним зонам. Наприклад, при коксартрозі це стегна, при бронхіальній астмі - грудна клітка, при захворюваннях кишківника та сечостатевої системи - поперековий та сідничний відділи. Весь курс складається з 10-15 сеансів, їх частота визначається індивідуально. Після закінчення наші фахівці рекомендують продовжити реабілітацію комплексом активних фізичних вправ.

Кому рекомендують лікувальний масаж?

Професійний лікувальний масаж призначається при:

  Остеохондрозі, грижах та протрузіях дисків
  Защемленні корінців спинномозкових нервів (радикуліті)
  Міозитах та невралгії
  Травмах (розтягненні чи розриві зв’язок, переломах)
  Сколіозі, гіперкіфозі, гіперлордозі та інших порушеннях постави
  Артрозах, та артритах
  Нестабільності хребта і суглобів
  Після пологів у молодих жінок
  Бронхіальній астмі, хронічному бронхіті
  Гіпертонічній хворобі та серцевих патологіях в стадії ремісії
  Головному болі та мігренях
  Синдромі хронічної втоми
  Ожирінні різного ступеня
  Стани після операцій, ендопротезування
  Плоскостопості, вальгусних чи варусних деформаціях стопи

Процедуру не рекомендують проводити в гострий період запалення та інфекції, при онкології, важкій серцевій, нирковій та печінковій недостатності, під час вагітності.

В чому переваги загального лікувального масажу?

Загальна дія

Масаж впливає на всі органи та системи, регулює їх роботу. Тому його можна застосовувати в комплексному лікуванні багатьох хвороб.

Профілактична дія

 Методика використовується не лише як терапевтична, але й профілактична та загальнозміцнююча. Вона попереджає рецидиви різних захворювань, спортивні травми, покращує опірність організму до інфекцій, підвищує працездатність.

Безпечність

Перелік протипоказань невеликий. Побічних дій чи алергічних реакцій практично немає. Це вигідно відрізняє лікувальний масаж від медикаментів чи операцій.

Тривале використання

Курси можна проходити кілька разів на рік без негативних наслідків. 

Косметичний ефект

Покращується зовнішній вигляд шкіри, зменшується вага, зникають набряки. Це відбувається внаслідок активізації кровообігу та відтоку лімфи.

Універсальність

Методика підходить для будь-якого віку. Лікувальний масаж рекомендують немовлятам, дітям, літнім людям. Вона вважається одним з найдоступніших методів реабілітації після важких травм, інсультів, при парезах та паралічах, коли протипоказані навантаження.

Потрібна консультація

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.

Як ми працюємо

Запис

Ви телефонуєте нам чи заповнюєте форму на сайті. Адміністратор повідомляє скільки буде коштувати сеанс і визначає зручний для вас час візиту.

1
2
3
4
5
6
1

Запис

Діагностика

Додаткові обстеження

Планування

Курс масажу

Завершення

Загальний лікувальний масаж у центрі Zarpa

В реабілітаційному центрі Zarpa практикують ручний лікувальний масаж. В цього методу є свої переваги:

  Під час процедури спеціаліст контролює тонус м’язів та його зміни, стан і температуру шкіри.
  В процесі можуть використовуватись різні техніки.
  При необхідності швидко змінюються прийоми та їх інтенсивність.

Реабілітологи в нашому центрі комбінують сегментарно-рефлекторний, сегментарний, точковий та лінійний масаж. При необхідності використовують глибокий вплив на сухожилля та м’язи. В кожному випадку прийоми вибираються індивідуально. До уваги береться проблема, з якою прийшов клієнт, його загальний стан та реакція на маніпуляцію. Тому перші кроки - це діагностика та зняття гострого болю.

Як замовити лікувальний масаж у Львові?

Таку послугу, як лікувальний масаж для дітей и дорослих, знайти у Львові неважко. Тільки варто пам’ятати, що реальну допомогу надають лише фахівці високого рівня. Саме такі працюють в реабілітаційному центрі Zarpa. Після пройденого курсу ви в цьому переконаєтесь - дійсно відчуєте полегшення, у вас покращиться самопочуття, настрій, жити й працювати стане легко й просто. Вам потрібно лише зателефонувати або записатись через форму на сайті. Ціна загального лікувального масажу вас приємно здивує. Детальний прайс ви можете побачити у відповідному розділі або запитати про нього у адміністратора.

Image placeholder

Щоб записатись на масаж, заповніть форму.

Виберіть вид масажу

Дякуємо за реєстрацію!

Ми зателефонуємо до Вас, щоб продовжити запис.

Can't send form.

Please try again later.