+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж тіла - це медична процедура, винайдена майже століття тому. Спочатку її застосовували при післяопераційній лімфедемі. Зараз вона допомагає вирішити набагато більше проблем. Метод включають в комплексну терапію варикозу, фіброміалгії, болів спини, артритів, мігрені, депресії, розладів травлення. Косметологи застосовують його для покращення стану шкіри, лікування вугрів та екземи. В комплексі з дієтою масаж сприяє зменшенню ваги тіла. Після пройдених курсів покращується загальний стан здоров’я, підвищується працездатність.

В чому суть лімфодренажу?

Продукти життєдіяльності клітин попадають в тканинну рідину. Звідти вони виводяться через лімфатичні капіляри і судини в венозну систему. Кров фільтрується в нирках і токсичні речовини виходять з організму через сечу.Друга функція системи лімфообігу - захист від інфекцій. В лімфатичних вузлах депонуються та дозрівають білі кров'яні тільця (лімфоцити). Лімфа пересувається по тілу внаслідок скорочення гладких м’язів шкіри та внутрішніх органів. За допомогою поверхневих масажних рухів підвищується тонус мускулатури. Також створюється підвищений тиск у лімфатичних судинах, що сприяє відтоку їх вмісту в венозну систему. В результаті зникає лімфостаз, зменшується набряк, покращується виведення токсичних речовин, активізуються імунні клітини.

Ціни на лімфодренажний масаж

Скільки буде коштувати процедура в нашому центрі залежить від її тривалості. Для повної ефективності, особливо при значному застої лімфи, масаж треба проводити до 80 хвилин. Якщо маніпуляція профілактична, або розрахована лише на обмежену ділянку тіла, час можна скоротити до 40 хвилин. При оплаті повного курсу (10-15 сеансів) загальна ціна лімфодренажного масажу буде нижчою.

Завантажте прайс, щоб отримати доступ до цін

Ефект від лімфодренажного масажу

Ефективність лімфодренажного масажу була доведена аналізом кількох десятків досліджень. Він отримав багато позитивних відгуків пацієнтів. Ця техніка дозволяє досягти таких результатів:

  Зменшити набряки при лімфедемі
  Усунути застій лімфи при варикозній хворобі вен
  Зменшити болі та покращити якість життя при фіброміалгії, артритах
  Зняти ознаки хронічного стресу, депресії
  Позбавитись хронічної втоми і покращити сон
  Усунути мігрень
  Покращити стан шкіри
  Зменшити масу тіла за короткий час
  Покращити кровообіг і трофіку тканин

Не варто проводити процедури при гострих інфекціях та запаленнях, нирковій та серцевій недостатності, розладах роботи печінки, тромбозах, онкології (до видалення пухлини), лімфаденітах. З обережністю роблять масаж під час вагітності та годуванні грудьми.

Потрібна консультація фізичного терапевта?

Заповніть форму і ми допоможемо обрати вид масажу !

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас, щоб надати детальнішу консультацію.

Can't send form.

Please try again later.

Які переваги має лімфодренажний масаж?

Впливає на всі системи організму

Лікувальний лімфодренаж сприяє виведенню токсичних речовин та зайвої рідини з організму. Він покращує тонус судин і мускулатури, нормалізує кровообіг, позитивно впливає на живлення і регенерацію тканин. 

Покращує настрій, знімає стрес

Науково доведено, що процедура має кращий антидепресивний ефект, ніж класичний масаж. М’яка дія на поверхню шкіри розслабляє та заспокоює пацієнтів, сприяє виділенню гормонів, що діють як транквілізатори. Пришвидшене виведення токсинів позитивно впливає на роботу нервової системи.

Безпечна процедура

Лімфодренажний масаж має мінімум протипоказів. Якщо він проведений правильно, практично не буває побічних ефектів. Під час маніпуляції не порушується цілісність шкіри, в організм не вводяться сторонні речовини.

Може використовуватись в косметології

Процедура сприяє очищенню шкіри та покращенню її зовнішнього вигляду, створює ефект пілінгу та підтяжки лиця без ін’єкцій та операцій. Вона допомагає зменшити целюлітні прояви. Якщо включити масаж в комплексну програму схуднення, можна швидко позбутись зайвих кілограмів.

Зменшення об’ємів тіла та набряків

Лімфодренажний масаж сприяє відтоку міжклітинної рідини та покращує кровообіг. Це допомагає зменшити набряки в кінцівках, що виникають внаслідок малорухливого способу життя, тривалого перебування на ногах чи після операцій. Після процедури зменшуються об’єми тіла, зникає скованість рухів.

Як ми працюємо?

Запис

Ви телефонуєте нам чи записуєтесь через форму на сайті. Адміністратор визначає час візиту (з урахуванням ваших побажань) 

1
2
3
4
5
6
1

Запис

Перший візит

Курс масажу

Завершення курсу

Контроль реакції на масаж

Завершення курсу

Як проводиться лімфодренаж в нашому центрі?

В центрі Зарпа ми використовуємо вакуумний і ручний класичний лімфодренажний масаж. Перевага останнього методу над апаратним в тому, що фахівець швидше оцінює ситуацію, може при потребі змінювати напрям рухів і силу натиску. Живий контакт допомагає краще розслабитись, зняти стрес і симптоми депресії.
Існує декілька технік ручного лімфодренажу:

  Глибокий. Передбачає вплив на лімфатичні судини у внутрішніх органах.
  Проекційний або внутрішній. Проводиться в місцях проекції лімфатичних вузлів.
  Поверхневий. Діє на шкірні лімфатичні капіляри.

Вакуумний масаж ми робимо за допомогою простого апарата - банки з помпою. Його ефект базується на зниженні тиску всередині тканин. Це сприяє відтоку лімфи в капіляри та судини. Застосовуючи пристрій, вдається впливати на глибокі шари шкіри та посмуговану мускулатуру. Щоб після процедури не залишалось синців, крововиливів, проводити її повинні досвідчені спеціалісти.

Як замовити лімфодренажний масаж у Львові?

Зараз є достатньо інформації про лімфодренажний масаж. Процедура стала популярною, найчастіше її використовують в салонах для боротьби з целюлітом та зайвою вагою. Але список та опис показів набагато ширший. Якщо ви хочете справді одержати позитивний результат, замовляйте курс у фахівців. Спеціалісти реабілітаційного центру Зарпа у Львові мають великий досвід проведення такого типу масажу. Вам достатньо заповнити форму внизу, щоб потрапити до них на візит.

Лімфодренажний масаж

Записатись на масаж

Заповніть форму і ми допоможемо підібрати масаж.

Дякуємо!

ми зателефонуємо протягом робочого дня.

Can't send form.

Please try again later.