+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

+38 097 833 8731

Локація

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 • Львів, вул. Сихівська 16а

 • Львів, вул. Богдана Лепкого 12

 Історія LPG масажу: початок революції в косметології

Історія LPG масажу: початок революції в косметології

 Історія LPG масажу: початок революції в косметології

LPG масаж вперше з'явився у 1980-х роках у Франції завдяки винаходу Луї-Поля Гютіє, який розробив унікальну техніку механічного впливу на тканини тіла. З того часу LPG масаж став популярним у всьому світі, завоювавши серця мільйонів людей.

Переваги LPG масажу: чому він такий ефективний

✅ Боротьба з целюлітом та відкладеннями жиру ✅ Стимуляція вироблення колагену та еластину для підтягнутої шкіри ✅ Зменшення об'ємів та формування силуету ✅ Покращення мікроциркуляції та лімфодренажу ✅ Зменшення стресу та розслаблення м'язів

 Показання та протипоказання для LPG масажу

Показання:

 1. Целюліт та локальні жирові відкладення
 2. Втрата тонусу шкіри
 3. Застійні явища
 4. Відновлення після вагітності
 5. Реабілітація після травм та операцій

Протипоказання:

 1. Онкологічні захворювання
 2. Гострі запальні процеси
 3. Тромбофлебіти та захворювання судин
 4. Вагітність
 5. Гострі інфекційні процеси

Рекомендації щодо використання LPG масажу

💡 Курс лікування зазвичай складається з 10-15 сеансів, з частотою 2-3 рази на тиждень.

💡 Для підтримки результатів рекомендується проходити один сеанс на місяць після закінчення курсу.

💡 Важливо дотримуватися здорового способу життя та підтримувати рівень фізичної активності під час проходження курсу LPG масажу та після нього.

💡 Вживання достатньої кількості води та збалансоване харчування допоможуть підсилити ефект від LPG масажу.

Наукові дослідження, що підтверджують ефективність LPG масажу

LPG масаж по праву вважається однією з найбільш ефективних та безпечних методів боротьби з целюлітом та відновлення еластичності шкіри. Ряд наукових досліджень демонструє його високу ефективність.

 1. Дослідження, проведене у 2016 році в Університеті Айова (США), показало, що LPG масаж підвищує еластичність шкіри та зменшує її товщину, від чого залежить візуальний вигляд целюліту. Учасниці дослідження після 12 сеансів LPG масажу відзначали значне покращення вигляду шкіри.
 2. У 2014 році у Франції було проведено дослідження, яке демонструє, що регулярні сеанси LPG масажу сприяють зменшенню обсягів тіла та покращенню мікроциркуляції крові в проблемних зонах.
 3. Італійське дослідження, опубліковане у 2013 році, підтверджує, що LPG масаж сприяє розщепленню жирових клітин (ліполізу) та активації лімфодренажу, що дозволяє досягти видимого ефекту в боротьбі з целюлітом та зайвими сантиметрами.
 4. У 2011 році було проведено дослідження у Франції, за результатами якого виявлено, що сеанси LPG масажу допомагають відновити еластичність шкіри після гострої втрати ваги та пологів.

Ці та інші наукові дослідження підтверджують ефективність LPG масажу як методу корекції фігури, боротьби 

з целюлітом та поліпшення загального стану шкіри. Вони демонструють, що LPG масаж є інноваційним та ефективним рішенням для досягнення ідеального вигляду та здоров'я шкіри.

 1. В одному з досліджень, проведених у 2017 році в Бельгії, було встановлено, що LPG масаж допомагає зменшити симптоми лімфедеми та забезпечує зменшення набряків у пацієнтів з цією проблемою.
 2. Іспанське дослідження, опубліковане у 2015 році, показало, що LPG масаж сприяє релаксації м'язів та зниженню рівня стресу, що є особливо важливим для сучасних жінок, які прагнуть підтримувати свою красу та здоров'я в умовах постійного навантаження та стресу.

Ці дослідження дозволяють з упевненістю стверджувати, що LPG масаж виявився ефективним методом для досягнення гармонії тіла та здоров'я шкіри. Він рекомендується для жінок, які прагнуть покращити свій зовнішній вигляд, зміцнити шкіру та забезпечити себе чудовим настроєм та відчуттям легкості. Завдяки своїй безпечності та ефективності LPG масаж заслужено користується популярністю серед жінок усіх вікових категорій.

Вакуумний апаратний масаж і lpg масаж це одне і теж саме?

Вакуумний апаратний масаж та LPG масаж є різними методами масажу, хоча обидва використовуються для корекції фігури, боротьби з целюлітом та поліпшення стану шкіри. Основні відмінності між ними полягають у технології виконання та механізмі дії.

Вакуумний апаратний масаж використовує вакуум, створений спеціальними насадками або апаратами, для стимуляції кровообігу та лімфатичної системи. Він може бути виконаний за допомогою ручних насадок або апаратів з різними насадками для різних зон тіла. Вакуумний масаж допомагає розбити жирові клітини, зменшити целюліт, покращити тонус шкіри та вивести шлаки та токсини з організму.

LPG масаж (ендермологія) - це патентована технологія, яка використовує спеціальний апарат LPG. Він використовує механічний масаж за допомогою роликів та контрольовану вакуумну стимуляцію для впливу на підшкірну клітковину. Цей метод сприяє активізації обміну речовин, стимуляції кровообігу та лімфодренажу, розрівнюванню рельєфу шкіри та розподілу жирових клітин. LPG масаж є набагато більш цільованим та дослідженим методом порівняно з вакуумним масажем.

Отже, хоча обидва методи масажу мають схожі цілі та деякі схожі принципи дії, вони є різними технологіями та використовують різні апарати та підходи.