10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16авул. Богдана Лепкого 12

10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16авул. Богдана Лепкого 12

Фізичний терапевт Христина

Христина Куришко

Фізичний терапевт

Про мене

Я фізичний терапевт, спеціалістка з пасивної реабілітації. Працюю у центрі фізичної терапії Зарпа, де виконую лікувальний, профілактичний, спортивний, косметичний та релакс масаж. Досвід роботи в пасивній реабілітації - один рік. Навчалась в ЛДУФК за спеціальністю фізична терапія та ерготерапія. Здобуваю навички роботи на курсах, семінарах та внутрішніх навчаннях.

Мої сертифікати:

  • "Класичний масаж" вища школа масажу Star-Life

  •  "Антицелюлітний масаж" вища школа масажу Star-Life

З чим я працюю:

  • деформації хребта (гіперлордоз, гіперкіфоз, сколіоз)

  • вальгусна чи варусна деформації стоп, плоскостопість 

  • з спазмами та біллю в спині

  • з тригерними точками

  • масаж для корекції фігури

Працюю з дорослими та дітьми від двох років

Запрошую вас до себе на масаж, якщо у вас є порушення опорно-рухового апарату, вас турбує боль у м'язах або ж ви хочете розслабитись та покращити стан вашого організму.Перед сеансом я огляну вас, зберу анамнез та допоможу обрати вид масажу який буде ефективним для вас. Я виконую інтенсивний масаж, глибоко пропрацьовую м'язи та больові точки. Використовую різні техніки, які підбираю індивідуально. Рекомендую регулярно проходити сеанси масажу, адже він позитивно впливає на самопочуття, покращує циркуляцію крові та відтік лімфи, знімає спазми м'язів, та приводить їх в тонус. Якщо ви багато часу проводите сидячи чи у статичній позі, вас турбує біль у спині чи головна біль, масаж допоможе впоратись з цим. Якщо у вас є протипокази до тренувань, але ви хочете скорегувати ваші форму, косметичні масажі будуть ефективними для вас. Сеанси антицелюлітного та лімфодренажного масажу покращують стан шкіри, виводять продукти обміну речовин з організму та допомагають позбутись целюліту. Я допоможу вам вирішити запит з яким ви прийдете до мене, та отримати бажаний результат від сеансів масажу.

Зарпа для мене це команда людей які надихають на розвиток

Послуги, які я надаю:

Масаж лікувальнийдитячий/підлітковий/дорослий

Профілактика та лікування порушень опорно-рухового апарату, деформацій хребта чи стоп.

Масаж спортивний/гіперспорт

Для людей які займаються професійними видами спорту та потребують використання інтенсивних масажних техніки для глибокого пропрацювання м'язів.

Релакс масаж

Знижує тонус і спазм мускулатури, знімає стрес і відновлює психоемоційний стан

Косметичні масажі антицилюлітний/лімфодренажний

Покращують відтік лімфи та кровообіг, вирівнюють рельєф шкіри