10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16аБогдана Лепкого 12

Зарпіанці

Натискайте на ім'я фахівця, щоб дізнатися його історію

Таня Пазуханич

Фізіотерапевт, масажист, спеціаліст з лікувального і косметичного масажу, інструктор ЛФК.

Illustration

Навчання, які я пройшла:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • Студентська школа ''Реабілітація майбутнього''

 • ''Лімфодренажний масаж і прикладна кінезіологія''

 • ''Класичний та косметичний масаж обличчя''

 • ''Здорова постава''

 • ''Синдромний підхід до діагностики та лікування болю в нижній частині спини з точки зору доказової медицини''

 • Базовий курс ''Стретчинг''

 • Базовий курс ''Blackroll''

«Масажист - це людина, яка не лише робить масаж, а якій важливо вміти вислухати всі назбирані проблеми та емоції клієнта за весь день!»

Таня Пазуханич

«Насолоджуюсь тим, що приношу користь іншим людям. Це реалізовується завдяки масажуванню : одних- це лікує, інші – худають, а для третіх я наче психолог. Хоча так було не завжди! Мріяла я бути лікарем, оскільки все своє дитинство я пробігала в медичній масці, білому халаті та з уколом в руках. Хотіла бути схожою на маму, яка працювала в лікарні.
 Згодом у моє життя прийшов спорт, а саме легка атлетика. Стрибки в довжину й висоту, біг на короткі дистанції та кроси – так мої орієнтири змінились! Вступила я в Львівський державний університет фізичної культури на факультет фізичної терапії та ерготерапії. Власне, тоді я навіть не мріяла бути реабілітологом, а, зрештою, навіть не знала, що це є таке. 
Після своєї першої практики з важкохворими пацієнтами я зрозуміла, чим хочу займатись у житті. Це був переломний момент. Окрім певних дисциплін в університеті, я додатково закінчила курси з масажу в масажній школі. 
Розуміння того, що мені подобається це робити прийшло тоді, коли мої клієнти почали бачити результат моєї праці. Казали, що я їм підходжу не лише як масажист, а як людина, яка вміє вислухати і дати пораду. Я співпереживаю з кожним моїм клієнтом, радію його успіхам та результатам. Стараюсь, щоб кожен мій клієнт відпочив як тілом, так і душею, а також донести людям, що результат залежить від них. Так, вони починають більше себе цінувати і, зрештою, любити та , що важливо для мене, більш свідомо робити вибір щодо харчування і свого стилю життя. Така моя мета!

Іра Кушнірук

Фізичний терапевт, тренер групових і персональних занять

Illustration

Навчання, які я пройшла:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • SD academy Дитячий фітнес 3-6 та 7-10 років

 • FMT Basic FMT Performance power by Rocktape

 • Базовий курс ''Стретчинг''

 • ''Соматика-реабілітація через рух''

 • Базовий курс ''Blackroll''

 • TRX: Секрети майстерності

« Я з раннього дитинства мала хист помагати людям, коли ставалась якась біда, але ще тоді не розуміла, яким чином це робити. Відтак, займалась 9 років дзюдо і стала кандидатом в Майстри спорту з сумо і дзюдо. Ще будучи школяркою, на мене вплинув один фільм, завдяки якому я надихнулась одною справою. Це був фільм про спортивну команду і в них був чудовий лікар, який їх рятував навіть у дуже складних ситуаціях. Я хотіла так само!

 Згодом мої ілюзії дещо змінилися, але теперішня моя професія дуже схожа до моєї дитячої мрії. В 11 класі, коли настав час вибирати майбутній фах, я зацікавилась реабілітацією. Розпитувала родичів, гуглила в інтернеті і чим більше я взнавала, тим більше мене це захоплювало. Отже, вступила я до Львівського державного університету імені Івана Боберського на фізичного терапевта.
 Під час навчання в університеті я цікавилась неврологією і паралельно волонтерила на благодійних акціях для діток з особливими потребами. Після цього досвіду я дещо переоцінила свої задуми і вирішила рухатись в іншому напрямку. Це, так звана, інша сторона медалі з неврології. Відкрила для себе цю сторону вже під час другої практики у воєнному госпіталі. 
Згодом почала на 5 курсі працювати як тренер групових занять у школах за напрямком ортопедії. Це була програма для вирішення проблем з порушеннями постави або як ще називається профілактика порушення постави. На цьому етапі мого життя мені найбільше подобається робити діагностику стоп. На жаль, це зараз дуже нагальна проблема. Зокрема, я розробила багато своїх матеріалів для дослідження порушень із стопами. 
Щодо індивідуальних тренувань - залежить, хто з якою ціллю прийшов: схуднення як фітнес напрямок, або певне порушення. Тоді розробляю засоби і методи для реабілітації. У групових заняттях- це тренування з дітьми, які мають порушення постави чи лише для профілактики. 
Також мала досвід проводити курси з моєю командою Zarpa і, власне, моєю темою була діагностика стоп. Планую ще розвиватись у напрямку обстежень ортопедії всього організму».

Маріна Дідаш

Фізичний терапевт, тренер з TRX, співзасновниця клубу Zarpa

Illustration

Навчання, які я пройшла:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • FMT Basic FMT Performance power by Rocktape

 • Базовий курс ''Стретчинг''

 • ''Функціональний тренінг формула успіху''

 • TRX: Секрети майстерності

«Все моє зріле життя – це синтез спорту і юриспроденції. Здається спершу, що це непоєднювані речі, але в різний період мого життя у різних формах воно проявлялось. Зокрема, у 7 класі я твердо вирішила, що хочу стати юристом. Відтак, все робила задля реалізації цієї мрії. Завдяки моїм батькам я посиленно розвивалась інтелектуально: з різних предметів репетитори, музика, англійська мова. Як результат займала перші місця у різноманітних олімпіадах різних рівнів. Зокрема останнім кроком до остаточного вирішення щодо своєї професії було перше місце в олімпіаді з правознавства ще в 10 класі та вступ до Малої Академії Наук. Наступного року я вступила до Львівського Національного університету імені Івана Франка на юридичний факультет.
 Проте переломний момент у моєму житті, який змінив дещо напрямок моїх занять, про який я ,навіть, не думала, стався у віці 14 років. У мене виявили дуже раптово сколіоз. Батьки почали бити на сполох і шукали негайне вирішення цієї проблеми. Нам порекомендували звернутись до Оксани Слінько. Довгий час займаючись з нею, вона мені запропонувала допомагати їй проводити заняття з лікувальної фізкультури, оскільки я вже добре знала методику. Тож це був мій перший підробіток вже у шкільному віці. Відтак у 19 років я вже повноцінно проводила там тренування і паралельно навчалась на 2 курсі в університеті. І для першого, і для другого заняття я вкладала всі свої сили по максимуму. Вже після закінчення університету настав момент вибору своєї майбутньої роботи. Я мала можливість продовжувати працювати в Оксани Слінько або бути помічником адвоката в будівельній фірмі. Отож я обрала другий варіант і мене вистачило на 3 місяці. 
Мої ілюзії були розвінчані і я збагнула, що ця робота не для мене. Тож я вернулась назад до Академії Грації як тренер-методист. Це була робота майже без відпочинку день в день впродовж трьох років. За той час сталося так, що я вже перегоріла цією справою і вирішила, що треба щось змінювати. Таким чином мені запрпонували зайняти посаду директора і до того ж проводити тренування, які мені ще подобались. Власне, вже тут я займалась адміністративною діяльністю разом зі спортивною. В той час я познайомилась з Юрою і Романом, з якими ми згодом вже відкрили клуб Zarpa. 
Пізніше настав період, коли я зрозуміла, що досягла свого піку на цій роботі і єдиними вирішенням рухатись далі було відкрити щось своє. Ми почали втілювати наші ідеї в гуртках у школах за програмою Здорова постава. Ці гуртки виявились успішними і ми почали цю ідею вдосконалювати. Юра надихнув мене займатись спортом в Спортлайфі, і я для себе відкрила зовсім інше, але значно цікавіше заняття. Зокрема, це були тренування з петлями TRX, з яких я відвідала двічі курси. 
Тепер для мене TRX - це окрема філософія, окрема історія, зовсім інший вид тренувань, у який я закохалась з першого погляду і назавжди. Тоді я збагнула, що варто мати відповідну освіту для цієї справи і відтак вступила до Львівського державного університету фізичної культури на фізичну терапію та ерготерапію. Так, я покинула свою робота у Академії Грації і тепер повністю віддаюсь справам клубу, і вкладаю всі сили для того, щоб з командою поставити його на ноги. У планах хочу більше розвиватись у роботі з персоналом, відкрити ще один заклад, а також спробувати себе у якості тренера з функціонального тренінгу і тайбо.»

TRX - це окрема філософія, окрема історія, зовсім інший вид тренувань, у який я закохалась з першого погляду і назавжди.

Маріна Дідаш

Женя Жадан

Фізичний терапевт, тренер групових і персональних занять

Illustration

Навчання, які я пройшла:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • SD academy Дитячий фітнес 3-6 та 7-10 років

 • FMT Basic FMT Performance power by Rocktape

 • Базовий курс ''Стретчинг''

 • ''Соматика-реабілітація через рух''

 • ''Синдромний підхід до діагностики та лікування болю в нижній частині спини з точки зору доказової медицини''

 • Базовий курс ''Blackroll''

 • TRX: Секрети майстерності

«Привіт, мене звати Женя і я є фізичний терапевт та ерготерапет, а також проводжу групові і персональні заняття. Довгий час я навіть не здогадувалась, що існує така професія, якою я зараз займаюсь. Спочатку хотіла бути юристом, але гра у волейбол, якою я насолоджувалась і просто жила нею – привела мене до Львова. 
Тут я вступила до факультету фізичної реабілітації. Втім, волейбол був надалі присутній у моєму житті. Прийшов цей довгоочікуваний момент, коли треба було вступати на сходинку «дорослого життя». Й ось моє резюме як спеціаліст фізичної реабілітації у списку Work.ua. Насправді й не сподівалась, що буду працювати за спеціальністю, але дзвінок від керівника (вже у майбутньому) клубу Zarpa змінив моє життя. З ними я почала стрімко розвиватись і чітко знала, що я роблю правильно, а що ні. 
Вчилась, практикувалась і ще раз вчилась і досі вчусь. Оскільки всі дітки настільки унікальні, що кожному потрібен особливий підхід. Також я вже третій рік працюю як вчитель спорту і я впевнена, що це є саме те заняття, яким я хочу займатись все своє життя».

Назар Макович

Фізичний терапевт, інструктор персональних і групових занять.

Illustration

Навчання, які я пройшов:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • SD academy Дитячий фітнес 3-6 та 7-10 років

 • FMT Basic FMT Performance power by Rocktape

 • Базовий курс ''Стретчинг''

 • ''Соматика-реабілітація через рух''

 • ''Синдромний підхід до діагностики та лікування болю в нижній частині спини з точки зору доказової медицини''

 • TRX: ''Секрети майстерності''

« Мав стати медбратом, проте доля склалась так, що тепер своєю працею можу поставити когось на ноги. Зокрема, закінчив я медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Потім вступив до Львівського державного університету фізичної культури на спеціальність реабілітолога, на що, власне, я дуже хотів. 
Під час моєї першої практики я побачив дивовижні речі: як люди після важких травм за деякий час та за допомогою певного комплексу вправ вставали на ноги і ходили, хоча до того не могли навіть самостійно поїсти. Це надихнуло! Я захотів і робив все для того, аби вміти так само. Могти робити такі магічні і цілком реальні речі. Після університету мені пощастило працювати за фахом. 
Зараз я займаюсь з дітками з легкими порушеннями, а також з тими, які мають більш серйозні проблеми як м’язова дистрофія. Це є генетичне захворювання, коли м’язи в людини є надто слабкі, щоб могти самостійно рухатись. Я займаюсь з двома такими хлопчиками. Після тривалого періоду часу я бачу успіхи цих хлопчаків: вони можуть деякі рухи і досить звичні речі виконати самостійно, хоча до того часу для них це було дуже складно. 
Отож позитивні результати є, і тому я зрозумів,що моя робота важлива. У прямому сенсі завдяки моїй праці людина може встати і піти на своїх двох. Відтак, я займаюсь з дітьми щонайменше одну годину на день та при потребі даю певні завдання додому та навчаю батьків як правильно допомогти дитині виконати їх. Звичайно, є свої складнощі, такі як: дітки часом самі не дуже розуміють для чого їм це робити, якщо весь цей час до того за них хтось це зробив. Тому я завжди пояснюю і розказую наскільки це важливо саме для нього. 
Я обов’язково насамперед ставлю ціль з кожним своїм клієнтом і ми чітко визначаємо, що хочемо досягнути і що зробити. Я комбіную заняття так, щоб дитині було максимально цікаво під час заняття і також роблю своєрідну гармонію між легкими і досить важкими вправами».

Володимир Згурський

Реабілітолог, масажист, інструктор ЛФК.

Illustration

Навчання, які я пройшов:

 • Дипломований Фізичний терапевт

 • ''Здорова постава''

 • ''Остеопатичний масаж''

 • ''Переферичні нерви''

На моє переконання, масаж – це поєднання корисного з приємним.

Володимир Згурський

« Все своє життя я готувався бути зубним гігієністом. Тож провчився я в медичному коледжі у місті Рівному. Мріяв ним стати і мене це приваблювало, проте під час навчання приходили розчарування за розчаруванням.

І стався переломний момент. Це було, коли моя подруга попросила мене зробити їй масаж. На той момент я не знав жодних технік і прийомів для правильного масажування, але я відчув, що це справа всього мого життя. Це був мій перший масаж і від нього почався зовсім інший відлік.

Відлік кардинально іншого напрямку життя. Почав більш глибоко цікавитись масажем, а з лікуванням чиїхось зубів попрощався назавжди. Відтак, я вступив до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука на факультет фізичної реабілітації. Згодом постало питання працевлаштування і я мав вибір працювати як тренер (викладач фізичної культури) або як масажист.

Паралельно відвідував додатково курси з масажуванню. Моя перша практика і робота, зокрема, була у трускавецькому дитячому таборі як масажист два сезони підряд. Про Львів тоді ще не думав взагалі, але масаж мене привів сюди надовго. Якось я приїхав до Львова з друзями на відпочинок і мені зателефонували за роботу якраз у Львові. Так от цікаво збіглось.

Я пройшов співбесіду і вже за моїми плечима чотирьохрічний досвід масажування. Проте перші два з них я ще додатково практикувався як тренер, але це мені не дуже подобалось. Від моєї роботи я отримую кайф. Насправді я не знаю, хто більше його отримує: я чи мій клієнт. Також практикую поєднання класичного масажу з остеопатичними елементами. Власне, масаж – це робота винятково з м’язами, а остеопатія - зі зв’язками, судинами, фасціями, нервами, кістками і сухожиллями.

Попри це я додатково відвідую курси з остеопатії, а також по периферичних нервах для того, щоб вдосконалювати свою техніку і додавати нові "родзинки" у цей процес. На моє переконання, масаж – це поєднання корисного з приємним. Так можна описати мою працю. У планах хочу проводити свої тренінги і навчати початківців, тому для цього сам максимально розвиваюсь і практикуюсь».