10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

Діагностика опорно-рухового апарату

Обстеження потрібне, щоб зафіксувати первинні показники організму, продіагностувати кістково-м'язеву систему, описати зауваження і поставити цілі реабілітації. Щоб ефективно підібрати програму і процедури, нам слід зрозуміти особливості вашого організму. Те, як буде проходити обстеження залежить від віку. Під час сеансу слід оцінити тонус м'язів, гнучкість суглобів, ознайомитися з рекомендаціями від лікарів (якщо такі є). Дітям дошкільного і шкільного віку більшу увагу звертаємо на стан формування постави і стоп. 

Picture about the company

Діагностика стоп 

Підбір ортопедичних устілок і аксесуарів для стоп

Приблизно 35% дітей шкільного віку мають ознаки неправильного формування стопи і більше 80% людей дорослого віку скаржаться на біль і слабкість в ногах, найчастіше причиною болі в спині є плоскостопість.  Як і хто проводить діагностику: Проводить обстеження фізіотерапевт. Спочатку виконується 2D сканування. Сканування представляє відбиток стоп (або плантограму), який покаже чи рівномірне навантаження на обидві стопи, чи є такі порушення, як плоскостопість, порожниста стопа, вальгусна або варусна деформації. На скані також видно формування мозолів (натоптишів). Далі, фахівець оцінює тонус м'язів гомілки, стегна і оглядає поставу.  

Що ви отримаєте? Після обстеження, клієнт отримує електрону карту зі сканом стоп і описом результатів обстеження. Фахівець допоможе на місці підібрати ортопедичні устілки або інші аксесуари для стоп. 
Які проблеми вирішує? Для дітей. 2D сканування є нешкідливою процедурою і допомагає виявити на ранній стадії порушення розвитку стоп. При огляді ми можемо побачити такі порушення як: вальгусна або варусна деформація стоп, плоскостопість, порожниста або спастична стопа. Ми допоможемо підібрати спеціальні вправи, ортопедичні устілки або взуття, щоб сприяти правильному розвитку стоп, або випраити деформацію (якщо така є).  Для жінок. Кажуть: ''Перше на, що звертають увагу чоловіки – це жіночі ноги''. Ми допомагаємо вирішити ортопедичні і косметичні проблеми. Якщо вас турбує втома, чи набряклість в ногах, часто боритесь з натоптишами, тоді ми Вам будемо раді допомогти.   Для спортсменів. Бігаєте, стрибаєте, жмете, присідаєте? Ми допоможемо займатись спортом з комфортом підібравши індивідуальні устілки, або інші аксесуари під Ваш вид спорту. 

Picture about the company

Прийом логопеда

Причини, щоб звернутися до логопеда: 1. Якщо в дитини до одного року не було гуління, лепету ( агу, аги, гиги ...) Обов'язково ще треба звернутися до невролога. 2. Якщо в дитини у віці двох років мало слів, немає фраз або дитина взагалі не говорить. 3. Якщо дитина після трьох років говорить незрозуміло для оточуючих .4. Якщо дитина до чотирьох років плутає склади ( собака- сокаба), не договорює склади ( собака-бака). 5. Якщо після чотирьох років багато звуків каже м'яко ( щапка, тяйнік, лямпя) .

6. Якщо дитина часто говорить з затримкою, паузами, повторює часто перші звуки,склади.7. Якщо в дитини проблеми з читанням та письмом. 
Вікові норми оволодінням звуків: 1-2 роки: А, О, Е, П, Б, М 2-3 роки: И, І, У, Ф , В, Т, Д, Н, К, Г, Х, Й3-4 роки: С, З, Ц 4-5 років: Ш, Ж, Ч, Щ 5-6 років: Л, Р  
Спочатку необхідна консультація логопеда для розробки індивідуальної програми та планування наступних сеансів для досягнення максимального результату.