10:00 - 21:00 

Львів, вул. Сихівська 16а

TRX

  • Picture about the company
  • Picture about the company
  • Picture about the company

TRX

use your body

"Геніалне - просте!" – це про петлі TRX, але не про тренування, які ми проводимо на цих петлях. Якщо ви ще не знайомі з цим тренажером, тоді слід розказати деякі деталі, а якщо вже знаєте про TRX достатньо, тоді ми не будемо переконувати, чому варто записатись!  
Що варто знати: TRX- це не резинки, на яких розтягуються і натягуються, це стропи, які ламають всі стереотипи, що збільшити та сформувати м'язи можна лише важкими вагами, а позбутися зайвої ваги на кардіо тренажері. TRX розроблений американським військовим, і першим призначенням тренажера було забезпечити тренування для "морських котиків" в будь-яких умовах. Петлі сподобались армії США і їхня популярність перейшла у фітнес індустрію, після чого появились програми для людей з різною фізичною підготовкою.В Zarpa ми використовуємо TRX для групових і персональних занять з фітнесу та реабілітації.   
Цілі, які можна досягнути з TRX?  Схуднути. TRX допоможе позбавитись зайвої ваги, але пам'ятайте, що він не змусить вас правильно харчуватись, тому успіх можливий у поєднанні тренувань і харчування з низькою кількістю калорій. Розібратись, яких продуктів слід уникати допоможе тренер або дієтолог клубу Zarpa.  
Сила, швидкість, витривалість, спритність, координація. Позитивно петлі впливають на усі фізичні якості організму. На TRX ви працюєте з власною вагою і, щоб збільшити навантаження потрібно збільшити кут під яким виконується вправа. Більший кут, більше навантаження, більше сили!Тренування швидкості залежить від темпу заняття. Швидке виконання вправ стимулює м'язеві волокна, які відповідають за швидкість.Витривалість. 60+ сек. у планці, челенж з напарником по присіданням, бьорпі – не прості, а з одною ногою у петлі. Ось так тренується витривалість з TRX. Спритність і координація тренуються на вправах, які ви виконуватиме однією рукою, або на одній нозі, бо інша буде в петлі.   
Звучить складно, але ми знаємо, як спростити кожну вправу і провести Вас по тому шляху так, щоб був результат і позитивні емоції від заняття. Обирайте зручний спосіб тренування : груповий, персональний або в партнерстві з другом чи подругою, а ми будемо раді розробити програму під ваші цілі.

Picture about the company

Zumba

Розбав будні екзотикою! У клубі Zarpa є Zumba Тренування в стилі латиноамериканської фітнес вечірки розслабляють розум і достатньо ефективно напрягають тіло.

Зумба проводиться під спеціально розроблену музику, використовувати цю музику має право лише тренер, який пройшов сертифікацію. За тренування ви пропрацьовуєте до 9 танців в різному темпі.
Що потрібно, щоб почати займатись:  
Ми проводимо Зумбу тільки для дорослих, тому важливо, щоб вам було 18, або більше років. Щодо одягу, він має бути зручним – це можуть бути лосіни і майка. Обов'язково беріть воду, питного режиму слід дотримуватись у всіх видах спорту.