Спеціальна пропозиція

Даруємо заняття усім, хто пройде обстеження

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Доросла 770 грн 470 грн.Дитяча 670 грн. 400 грн.

Діагностика

Заняття з фізичним терапевтом

Що ви отримаєте: 

1

Первинний огляд Обстеження опорно-рухового апарату

''Болить мізинець, не спить все тіло''Наша кістково-м'язова система налічує 600 м'язів і більше ніж 200 кісток. Часто травма чи порушення в одному сегменті може призвести до функціональних порушень в інших.
Наприклад травма у коліні, змінює стереотип ходьби і постави в цілому, зміни у поставі можуть впливати на системи дихання, травлення, а також на нервову та серцево-судинну.
Щоб правильно коригувати травму і зміни до, яких вона призвела, нам слід діагностувати не лише місце самої травми, а й ті структури, на які вона вплинула.
Інколи зміни, які спричиняють порушення виникають не через механічне ушкодження, а через особливості нашої професії. Наприклад стоматолог, який стоїть тривалий час нахилившись в сторону пацієнта має притаманні цій професії викривлення ''С'' подібної форми, що являється порушенням.
Тривала сидяча робота є шкідливою для нашого організму, а якщо у нас є ще звичка сидіти на одній нозі, це подвійний ризик до того, щоб отримати порушення, яке доставлятиме нам дискомфорт.
У центрі фізичної терапії Zarpa ми проводимо діагностику, яка показує порушення постави, рухів спричинених травмою чи захворюванням (включно професійні та спортивні), після діагностики фізичний терапевт підбирає методи реабілітації для корекції та відновлення.

2

Рекомендації/результати обстеження

Після обстеження ви отримаєте документ - карта обстеження у якій буде описано виявлені порушення і рекомендації, що до фізичної терапії. Програма занять буде розроблятися згідно даних отриманих при огляді. Усі наступні обстеження і рекомендації будуть внесені в первинну карту.

3

Перше пробне заняття

Опираючись на результати, які фізичний терапевт отримає під час огляду буде розроблена програма занять ціль, якої може бути: профілактика, корекція, відновлення (лікування).

4

Контрольний огляд

Контрольний огляд ми проводимо після серії занять, переважно це 12 занять, або один місяць регулярних тренувань з фізичним терапевтом за спеціальною програмою. Контрольний огляд необхідний, щоб на ранній стадії оцінити реакцію організму на фізичне навантаження та на інші призначені процедури.

Як ми працюємо

 • Обстеження

  Чому перед початком реабілітації варто пройти діагностику опорно-рухового апарату? Річ у тому, що лише після правильного визначення проблеми її можна ефективно вирішити. Якщо вас турбує біль в спині чи суглобах, скованість рухів, потрібно знайти їх причину. Діагностика сколіозу, плоскостопості, остеохондрозу та інших патологій кістково-м’язової системи завжди починається з детального опитування і огляду. В багатьох ситуаціях вже на цьому етапі фізичний терапевт розуміє, який комплекс процедур потрібен клієнтові. У складних випадках рекомендують пройти додаткові обстеження. 

 • Активна частина заняття для дорослих та дітей

  Комплекс вправ завжди підбирається індивідуально, фізичний терапевт враховує: вік, рівень фізичної підготовки, особливості організму (порушення, травми, хронічні захворювання), вид спорту, та особисті побажання клієнта. Тривалість заняття до 60 хв.

 • Програма занять при захворюваннях суглобів

  Вправа це - найкращі ліки при таких захворюваннях, як: гонартроз, коксартроз, артрит та ін. Часто правильно підібрана програма занять може спасти від складної і дороговартісної операції.Фізична терапія є обов'язковою при захворюваннях і травмах суглобів.

 • Кінезіотейпінг

  Після наклеювання стрічки шкіра дещо піднімається, збільшується простір між її нижнім шаром і підлеглими структурами, зменшується тиск на тканини і больові рецептори. Завдяки цьому покращується відтік лімфи, знімається набряк, полегшується біль. Ефект посилюється при рухах.
  Другий принцип дії - подразнення механорецепторів на шкірі. Вони посилають сигнали до головного мозку і блокують біль. Це нагадує тертя, за допомогою якого ми знімаємо неприємні відчуття після удару.
  Внаслідок подразнення та відтягування шкіри активується кровообіг, покращується трофіка, знімається запалення. До місця наклеювання тейпу починають мігрувати фібробласти, які продукують колаген. Це сприяє швидкому та правильному (без рубцювання) відновленню тканин.
  Дія кінезіотейпінгу поширюється на шкіру, підшкірну клітковину, м’язи, фасції та зв'язки.

 • Мануальна терапія


  Обмеження руху в суглобах, болі в спині, попереку, шиї знижують працездатність. Такі стани не лише порушують самопочуття, вони впливають на роботу цілого організму, провокують хвороби внутрішніх органів. Якщо у вас з’явились подібні симптоми, не варто відкладати візит до лікаря чи фізичного терапевта. Вирішити проблему допоможе курс мануальної терапії. Вже після 1-2 сеансів стан значно покращиться, зникне біль, ви будете вільно рухатись. Довіряти своє тіло слід лише професіоналам. Тоді маніпуляції не викличуть ускладнень. В центрі Zarpa є дійсно якісна мануальна терапія у Львові. Всі наші фахівці пройшли спеціальне навчання і володіють багатьма сучасними техніками.

 • Масаж дитячий

  Активна фізична терапія часто поєднується з пасивною реабілітацією - це масаж ,мануальна терапія кінезіотейпінг. Вид та тривалість масажу визначається під час обстеження і може коригуватися після першого сеансу.

Обов'язково рекомендуємо:

Заняття з фізичним терапевтом

 • В цілях профілактики

 • При порушенні постави, сколіозі, килі (грижі), протрузії та інших захворюваннях спини

 • При деформації та травмах стоп

 • При травмах та захворюваннях плеча, коліна та інших суглобів

 • Тим, хто активно займається спортом

 • Після спортивних вправ

 • Після перенесених травм та захворювань опорно-рухового апарату.

 • При до операційних і після операційних станах

 • При патологіях дихальної системи і серцево-судинної

 • При захворюваннях нервової системи

Акційна ціна обстеження опорно-рухового апарату + заняття з фізичним терапевтом

Illustration

Дитяча

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

670 грн

400 грн.

Доросла

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

670 грн

400 грн.

Illustration

Наша команда

Illustration

Діана Родич

Illustration

Катя Швидка

Illustration

Назар Макович

Illustration

Олена Саврук

Illustration

Міша Климюк

Illustration

Ірина Новожен

Illustration

Христина Король-Гук

Illustration

Юля Молнар

Illustration

Тамара Волосевич

Illustration

Володимир Згурський

Illustration

Ліля Біла

Illustration

Олена Мала

Illustration

Богдан Василькевич

Якщо у вас виникли запитання, заповніть форму і ми зателефонуємо

Дякуємо!

Ми зателефонуємо у робочий час, щоб надати детальнішу консультацію.

Can't send form.

Please try again later.

Відгуки

Amanda Peterson photo

Галина Стець-Бондар

Побачивши одне відео як працюють професіонали іменно тут, дуже схотілося попробувати. І я це зробила😊лікувальний масаж спини, це не гладити по спині, це іменно те, що роблять в Zarpi. Всім в кого проблеми з спиною, раджу іти іменно до цих спеціалістів. Два роки я мучуся з спиною, і тут мене зрозуміли, мені потрібно професійний масаж. Дякую. Раджу всім і сама ходжу.😊Ви заслуговуєти 5*Фахівцю Святославу, велике спасибі.

Ще відгуки про нас

Більше відгуків у Zarpa business.google.com

Zarpa відгуки
Zarpa відгуки
Zarpa відгуки
Gallery image
Zarpa відгуки
Gallery image

Контакти:

Адрес

м. Львів, Сихівська 16а, ТЦ Сихів, 4 поверх, Zarpa
Вул. Богдана Лепкого 12, фасадний вхід

Ми працюємо

Пн-Пт з 10:00-21:00, сб. 10:00-21:00

Номер телефону

+38 097 833 8731

Заповніть форму, щоб здійснити запис.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо до Вас протягом робочого дня!

Can't send form.

Please try again later.